2023-08-10T19:06:00+02:00 Kris Talisman: Od Disco Polo do Latino! Gorąca premiera pt. "Chcemy więcej" dostępna! "Chcemy Więcej" to nowy utwór w klimatach latino. Odkryj muzykę na disco-polo.info! https://disco-polo.info/uploads/news/kris-talisman-od-disco-polo-do-latino-goraca-premiera-pt-chcemy-wiecej-dostepnajpg.jpg

Kris Talisman: Od Disco Polo do Latino! Gorąca premiera pt. "Chcemy więcej" dostępna!

Autor: Adam Begier , 10 Sierpień 2023  19:06
Kris Talisman: Od Disco Polo do Latino! Gorąca premiera pt.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

"Chcemy Więcej" to nowy utwór w klimatach latino. Odkryj muzykę na disco-polo.info!Reklama

  Reklama

  Zespół Kris Talisman to znany zespół polskiej sceny muzycznej. Przez wiele lat dostarczał swoim fanom energetyczne utwory, które zdobywały serca słuchaczy w całym kraju. Na czele tego muzycznego imperium stoi charyzmatyczny lider, Kris Talisman. To jego talent i oddanie muzyce sprawiły, że zespół odniósł tak wiele sukcesów.

  Jednakże, jak to często bywa w życiu artystycznym, Kris Talisman postanowił poszukać nowych wyzwań i podjąć się kariery solowej. Jego decyzja nie była łatwa, biorąc pod uwagę związek artysty z zespołem oraz lojalność fanów. Niemniej jednak, od momentu debiutu jako artysta solowy, Kris zaskoczył i oczarował słuchaczy.

  Sukcesy: "Szczęście", "Świat Wiruje", "Myszka" i "Lubię, lubię"

  Jego przeboje, takie jak "Szczęście", "Świat Wiruje", "Myszka" czy "Lubię, lubię" (nagrany we współpracy z zespołem Soleo), stały się prawdziwymi hitami. Te piosenki to połączenie wpadających w ucho melodii z tekstami, które często opowiadają o codziennych emocjach i sytuacjach. To właśnie ta szczerość i bliskość z publicznością przyciąga coraz większą liczbę fanów.

  Nowa Era Muzyczna: "Chcemy Więcej"

  Nawet po tylu latach w branży muzycznej, Kris Talisman nie spoczął na laurach. Wręcz przeciwnie, ciągle zaskakuje swoją kreatywnością i poszukiwaniem nowych dźwięków. Dzięki naszym źródłom z disco-polo.info możemy zaprezentować najnowszą premierę artysty. Tym razem Talisman postawił na klimaty latino w swoim najnowszym utworze "Chcemy Więcej".

  "Chcemy Więcej" to piosenka, która nie pozostawia miejsca na nudę. To mieszanka pulsujących rytmów, zmysłowych melodii i nieodpartego tanecznego zapędu. Utwór jest owocem współpracy nie tylko z Krisem Talismanem, ale również z utalentowanymi twórcami muzycznymi: Krzysztofem Tomaszewiczem, Mateuszem Detmerem oraz Marcinem Książakiem.

  Letni Teledysk: Wizualna Korespondencja z Dźwiękami

  Nieodłącznym elementem nowoczesnej muzyki są teledyski, które dopełniają artystyczne wrażenia. W przypadku "Chcemy Więcej", teledysk idealnie oddaje latynoski klimat utworu. Pełen barwnych obrazów, tańca i energii, teledysk jest jak wizualna podróż przez świat dźwięków Krisa Talismana.

  Reklama

  KRIS TALISMAN - Chcemy Więcej

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  2. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  3. Mamy przedpremierowo nowość: Ela Kliś prezentuje "Nie jestem już sama" | VIDEO
  4. Joanna Narożna znów na ustach wszystkich! Zobacz Jej oszałamiająca stylizację, która zwala z nóg
  5. Co było grane Disco Polo Music?
  6. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  7. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną
  8. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie