Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!

2020-10-23T20:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdor-disco-polo-zszokowal-internet-pozuje-wraz-z-zonaobydwoje-nago-1603443523.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kris_talisman/
Reklama


Życie gwiazd

Internauci w szoku! Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną. Para jest w bardzo intymnym uścisku

Reklama

Artyści disco polo, przekraczają granice, do których do tej pory nikt nawet się nie zbliżył. W branży widzieliśmy już bardzo wiele. Całe mnóstwo odważnych fotografii gwiazd, to dla fanów swego rodzaju chleb powszedni.

Zobacz również: Popularność najnowszego utworu Zenona Martyniuka rośnie z prędkością światła! Nowy hit grupy Akcent to strzał w dziesiątkę?!

Udostępnienie zdjęcia, na którym twórca jest całkiem nago, to jednak już nie odwaga...to internetowy heroizm! Jak natomiast nazwać zjawisko, kiedy artysta pokazuje się w negliżu wraz ze swoją partnerką?

Definicja takiego zachowania, na razie jeszcze nie powstała. Takiej publikacji mimo wszystko dopuścił się jeden ze znanych w świecie muzyki tanecznej muzyków, Kris Talisman - gwiazdor znany z hitów takich jak „Twoja mama” i „Karolina”, udostępnił fotkę, na której pozuje całkiem nago wraz ze swoją ukochaną.

Piękna Emilia, również na tej fotografii nie zgrzeszyła garderobą. Obydwoje są w siebie bardzo mocno wtuleni. Z tego obrazka wielka miłość i poczucie bezpieczeństwa aż kipi. Z resztą opis również sugeruje szalone uczucie między tą dwójką: „Kiedy czyjeś szczęście staje się Twoim szczęściem - to jest miłość”, napisał Kris.

A jak Wam podobają się tak odważne publikacje?

Zobacz również: Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Wersja bez cenzury!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  3. Wokalistka disco polo śpiewa na żywo lepiej niż Kayah i Viki Gabor?! Nagranie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.