Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-15T13:14:00+02:00 Wykonawca disco polo, zadziwił nową produkcją. „Karolina” podbija internet! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/wykonawca-disco-polo-zadziwil-produkcja-karolina-podbija-internet-1591885253.jpg
Reklama

Wykonawca disco polo, zadziwił nową produkcją. „Karolina” podbija internet!

Redakcja , 15 Czerwiec 2020  13:14
Wykonawca disco polo, zadziwił nową produkcją. „Karolina” podbija internet!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Kawałek posiada bardzo chwytliwy i wpadający w ucho refren, który być może będzie kluczowym elementem w drodze do wielkiej sławy zdolnego artysty

Reklama

Jednym z popularniejszych tematów, do stworzenia hitu disco polo, jest miłość i zauroczenie. Jeżeli męski wykonawca śpiewa o najgorętszym z uczuć, to z reguły główną bohaterką całego projektu zostaje śliczna kobieta.

Zobacz również: Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!

Branża disco polo zna wiele przypadków, kiedy piękna postać została nazwana konkretnym imieniem, które nawet posłużyło za tytuł całego utworu. Dokładnie taki schemat zaprezentował w swojej najnowszej produkcji Kris Talisman, coraz bardziej popularny wykonawca muzyki tanecznej.

Utwór zatytułowany „Karolina”, trafił do sieci i w mgnieniu oka zdobywa uznanie i pozytywne opinie fanów: „Bardzo fajna produkcja”, „Super kawałek...”, piszą z zachwytem odbiorcy, którzy czują ogromny potencjał taneczny w tej propozycji. Kawałek posiada bardzo chwytliwy i wpadający w ucho refren, który być może będzie kluczowym elementem w drodze do wielkiej sławy zdolnego artysty.

Świetny klip również można zapisać po stronie plusów całej kompozycji. W disco powstało już wiele „Karolin” i większość odniosła niemały sukces.

Życzymy, by propozycja Krisa urosła rangą przynajmniej do numeru zespołu Weekend czy Andre. Potencjał, by doskoczyć do tego pułapu z pewnością jest ogromny. Kto jeszcze nie widział tej tanecznej nowości?

Zobacz również: Mega gorąca sesja pięknej gwiazdy disco polo. Artystka poruszyła wyobraźnie fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo w szoku! Spotkało ją coś, czego się kompletnie nie spodziewała!
  2. Artystka disco polo szczera do bólu! Odważne wyznanie pojawiło się na jej Instagramie!
  3. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst
  4. Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej