2023-10-21T14:38:00+02:00 Koszmar Martyniuków w Paryżu: "Więcej tam nie pojadę" Koszmar Martyniuków w Paryżu. Zenek Martyniuk koncertuje dla Polonii, a wraz z żoną Danutą przeżywają niebezpieczne chwile podczas zwiedzania. https://disco-polo.info/uploads/news/koszmar-martyniukow-w-paryzu-wiecej-tam-nie-pojadejpg.jpg

Koszmar Martyniuków w Paryżu: "Więcej tam nie pojadę"

Autor: Adam Begier , 21 Październik 2023  14:38
Koszmar Martyniuków w Paryżu:
Źródło zdjęć: facebook.com/danuta.martyniuk.75

Koszmar Martyniuków w Paryżu. Zenek Martyniuk koncertuje dla Polonii, a wraz z żoną Danutą przeżywają niebezpieczne chwile podczas zwiedzania.Reklama

  Reklama

  Podczas gdy Paryż nazywany jest "Miastem Świateł", dla Zenka i Danuty Martyniuków nie była to bajkowa wizyta. Wydarzenia, które miały miejsce podczas ich podróży, sprawiły, że Danuta zdecydowanie stwierdziła, że nie ma zamiaru wracać do tego miejsca. Ale co dokładnie stało się w stolicy Francji?

  Marzenie spełnione... ale po coś cenie

  Zenek Martyniuk od dawna miał na oku Paryż jako miejsce, gdzie mógłby wystąpić dla swoich rodaków. Jego marzenie spełniło się w połowie października, kiedy to wraz z żoną udał się do Francji. Jednak przygotowania do koncertu były pełne niespodzianek. Oryginalne miejsce koncertu, La Capella w Villejuif, zostało zniszczone w zamieszkach kilka miesięcy wcześniej, co wymusiło przeniesienie wydarzenia do Royal Palace. Mimo wszystko koncert okazał się sukcesem, a obecność Polonii była dla Martyniuków ogromnym wsparciem.

  Niebezpieczna stroną Paryża!

  Podczas gdy zdjęcia z Paryża publikowane przez Danutę Martyniuk na jej Facebooku ukazywały piękno miasta, rzeczywistość była mniej różowa. Danuta, Zenek i ich przyjaciele z Brukseli nie czuli się bezpieczni podczas zwiedzania znanych atrakcji. Obawy o kradzieże, tłumy ludzi i alarmy bombowe w takich miejscach jak Luwr czy Wersal sprawiły, że to, co miało być wspaniałą wizytą, stało się źródłem stresu.

  Danuta Martyniuk nie ukrywała swojego niezadowolenia z wizyty w Paryżu, mówiąc, że choć Zenek może tam jeszcze wystąpić w przyszłości, ona sama nie ma zamiaru wracać.

  Dla wielu, Paryż to miejsce marzeń, ale dla rodziny Martyniuków stał się on symbolem trudnych chwil. Mimo to, życzymy im wielu lepszych i bezpiecznych podróży w przyszłości.

  Reklama

  Zenon Martyniuk - Classy Girl (WERSJA ELECTRO DANCE)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Kultowy hit zespołu Boys w nowej odsłonie: 'A ja się bawię'
  2. PILNE! Dramatyczne chwile: Darius von Prais na pokładzie tonącego promu! Nie ma z nim kontaktu!
  3. Mega premiera: Power Play - Bez snu! Taneczna nowość disco polo
  4. Uwaga na fałszywe konta! Gwiazdor Disco Polo Andre w centrum niebezpiecznej sytuacji!
  5. Roxaok podbije klub Explosion! Koncert młodej gwiazdy disco polo już 2 marca!
  6. Agbe ujawnia nowy singiel 'On mnie bierze' – Posłuchaj teraz, zanim stanie się viralem
  7. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  8. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie