Reklama
Polecamy


Reklama

Koronawirus w Polsce?! Co z koncertami disco polo?!

2020-03-03T20:32:00+01:00 Koronawirus w Polsce?! Co z koncertami disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/koronawirus-w-polsce-co-z-koncertami-disco-polo-1583181576.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W Szwajcarii oraz we Włoszech odwołano kilka spotkań piłkarskich na które przychodzi kilkanaście tysięcy osób

Reklama

Koronawirus jest już w ponad 60 krajach, ale jak do tej pory nie ma potwierdzenia wystąpienia go w Polsce. Polskie władze cały czas zapewniają, że na terenie naszego Państwa nie ma zarażonego z koronawirusem. W Unii Europejskiej stwierdzono obecnie 2,1 tys. przypadków koronawirusa w 18 państwach członkowskich, a zmarło 38 osób. 

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Czy artyści disco polo mogą się obawiać groźnego wirusa, który szaleje na świecie? Na koncertach disco polo przebywają tysiące fanów, którzy tańczą i doskonale bawią się w rytm największych przebojów. W takich skupiskach ludzi zagrożenie zarażeniem się wirusem jest większe.

W Szwajcarii oraz we Włoszech odwołano kilka spotkań piłkarskich na które przychodzi kilkanaście tysięcy osób. W Polsce m.in. nie pozwolono wejść publiczności do katowickiego Spodka na największy w europie turniej gier.

Na te chwilę żaden organ w Polsce nie wydał informacji na temat potencjalnie odwołanych wydarzeń kulturalnych, więc koncerty disco polo również nie są zagrożone.

Jednak nie wiadomo co się stanie, gdy w Polsce pojawi się koronawirus.

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!
  2. Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!
  3. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.