Reklama


Reklama

Koronawirus w Polsce?! Co z koncertami disco polo?!

2020-03-03T20:32:00+01:00 Koronawirus w Polsce?! Co z koncertami disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/koronawirus-w-polsce-co-z-koncertami-disco-polo-1583181576.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W Szwajcarii oraz we Włoszech odwołano kilka spotkań piłkarskich na które przychodzi kilkanaście tysięcy osób

Reklama

Koronawirus jest już w ponad 60 krajach, ale jak do tej pory nie ma potwierdzenia wystąpienia go w Polsce. Polskie władze cały czas zapewniają, że na terenie naszego Państwa nie ma zarażonego z koronawirusem. W Unii Europejskiej stwierdzono obecnie 2,1 tys. przypadków koronawirusa w 18 państwach członkowskich, a zmarło 38 osób. 

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!

Czy artyści disco polo mogą się obawiać groźnego wirusa, który szaleje na świecie? Na koncertach disco polo przebywają tysiące fanów, którzy tańczą i doskonale bawią się w rytm największych przebojów. W takich skupiskach ludzi zagrożenie zarażeniem się wirusem jest większe.

W Szwajcarii oraz we Włoszech odwołano kilka spotkań piłkarskich na które przychodzi kilkanaście tysięcy osób. W Polsce m.in. nie pozwolono wejść publiczności do katowickiego Spodka na największy w europie turniej gier.

Na te chwilę żaden organ w Polsce nie wydał informacji na temat potencjalnie odwołanych wydarzeń kulturalnych, więc koncerty disco polo również nie są zagrożone.

Jednak nie wiadomo co się stanie, gdy w Polsce pojawi się koronawirus.

Zobacz również: Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  2. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.