2020-03-16T07:30:00+01:00 Koronawirus dotknął świat disco polo! Gwiazdy apelują! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/koronawirus-dotknal-swiat-disco-polo-1584114798.jpg

Koronawirus dotknął świat disco polo! Gwiazdy apelują!

Redakcja , 16 Marzec 2020  07:30
Koronawirus dotknął świat disco polo! Gwiazdy apelują!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/discoclassic

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Musimy grać do jednej bramki, żeby wszystko mogło sprawnie zacząć działać. Gwiazdy disco polo apelują do swoich fanów

Reklama

Artyści z branży disco polo podeszli bardzo poważnie i odpowiedzialnie do sytuacji. W związku z pandemią koronawirusa odwołano imprezy i koncerty na najbliższy czas.

Zobacz również: Nowy girlsband w disco polo Szpilki odsłonił karty! Znamy datę ich najnowszej premiery!

Chyba nikt nie przypuszczał, że koronawirus dotknie tylu ludzi i będzie miał takie konsekwencje, które odczują dosłownie wszyscy. Formacja Classic, która powstała w latach 90-tych zdecydowała się zabrać głos w sprawie sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Trzeba przyznać, że postawa formacji Classic jest bardzo odpowiedzialna i wszyscy powinniśmy się do tego ustosunkować i wziąć przykład z artystów, którzy napisali:

-UWAG KOCHANI, w związku z ogłoszaną pandemią przez koronowirus typu SARS-Cov-2, który to wywołuje chorobę o nazwie COVID-19, apelujemy do wszystkich naszych FANÓW o zachowanie najwyższych środków ostrożności, które to przyczyniłyby się do ograniczenia szerzenia się tego wirusa, tym samym popieramy konieczność zostania w domu #zostańwdomu. Pamiętajcie!!! Zdrowie jest najważniejsze a jeżeli się wszyscy zmobilizujemy i ograniczymy ryzyko zachorowań jest szansa, ze już niedługo wrócimy do normalności!!!Mamy nadzieje, ze muzyka zespołu Classic pozwoli Wam przetarć ten trudny czas!!! Przekażcie ten apel dale.Życzymy Wam dużo cierpliwości oraz wytrwałości i przede wszystkim zdrowia na nadchodzące dni!!! Pozdrawiamy!!! Zespół Classic

Powinniśmy wziąć przykład z członków zespołu Classic i przeczekać tę sytuacje w domu, aby nie narażać siebie, jak i swoich bliskich.

Unikajcie skupisk, spędźcie ten czas w domu z rodzinami, bo takie zachowanie na pewno pozwoli nam szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.

Zobacz również: After Party i Camasutra na planie wspólnego teledysku! To jest najgorętszy duet disco polo tego roku?!

Musimy grać do jednej bramki, żeby wszystko mogło sprawnie zacząć działać. Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Obraźliwe słowa! Internauta zaatakował gwiazdy disco polo i fanów. Łobuzy odpowiedzieli na atak!
  2. Ta premiera disco polo rozgrzeje wakacyjne parkiety?! Fani już komentują nowość!
  3. Śliczna wokalistka disco polo zachwyciła skąpą sukienką na weselu! Uwagę skrada wielki dekolt!
  4. Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!
  5. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  6. Znana wokalistka disco polo zachwyca skąpym bikini! To najładniejsze ciało w disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami