Reklama


Reklama

Kontrowersyjna premiera w świecie disco polo! Grupa Martess zaskoczyła | VIDEO

2019-07-04T08:00:00+02:00 Kontrowersyjna premiera w świecie disco polo! Grupa Martess zaskoczyła | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/kontrowersyjna-premiera-w-swiecie-disco-polo-grupa-martess-zaskoczyla-video-1561977540.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista disco polo postawił na zupełnie inne wątki od pozostałych wykonawców. Przesłuchajcie sami, co wymyślił lider grupy Martess.

Reklama

Zespół Martess pochwalił się swoją najnowszą muzyczną propozycją w świecie disco polo. Trzeba przyznać, że kawałek zapowiada się bardzo obiecująco ze względu na swoją indywidualność na tle pozostałych premier ostatniego miesiąca w świecie disco polo.

Zobacz również: Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Martess jest znany między innymi z takich piosenek, jak „Będziemy bawić się” , „Biba u sąsiada” czy też „Trenerka”. Ich niepodważalnym przebojem jest utwór zatytułowany „Masz to coś”. Piosenka została nagrana przy współpracy z grupą Crump.

Teledysk został wyświetlony już blisko 1 miliona razy w serwisie YouTube. Tym razem artysta postawił na klimaty owiane nutą tajemniczości i niepewności, której towarzyszy mnóstwo pytań bez odpowiedzi.

Wokalista nie kryje, że wiąże nadzieje z piękną dziewczyną o której marzy.

Najnowsza produkcja nosi tytuł „Za późno”. Wbrew pozorom Martess nie śpiewa, iż jest za późno na miłość, tylko wręcz odwrotnie. Być może taki zbieg zdarzeń zapewni artyście grube miliony na YouTube, a kawałek wzbudzi zainteresowanie największych stacji rajdowych.

Zobacz również: Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Myślicie, ze piosenka ma szanse zostać okrzyknięta hitem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pasja Pauli Karpowicz (Top Girls) wprawia w osłupienie i zachwyt wszystkich fanów disco polo!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.