2020-12-11T17:12:00+01:00 Kontrowersyjna nowość disco polo od Skolima i Mr. Max podbije Internet? Panowie zawarli cenne wskazówki dla Pełne usta, a głowa pusta. Wokaliści muzyki tanecznej nie przebierali w słowach przy tej produkcji. https://disco-polo.info/uploads/news/kontrowersyjna-nowosc-disco-polo-od-skolima-i-mr-max-podbije-internet-panowie-zawarli-cenne-wskazowki-dla-plci-pieknejjpg.jpg

Kontrowersyjna nowość disco polo od Skolima i Mr. Max podbije Internet? Panowie zawarli cenne wskazówki dla płci pięknej

Autor: Adam Begier , 11 Grudzień 2020  17:12
Kontrowersyjna nowość disco polo od Skolima i Mr. Max podbije Internet? Panowie zawarli cenne wskazówki dla płci pięknej
Źródło zdjęć: YouTube Skolim Official

Pełne usta, a głowa pusta. Wokaliści muzyki tanecznej nie przebierali w słowach przy tej produkcji.Reklama

Skolim zdecydował się opublikować w sieci swój najnowszy kawałek wraz z wokalistą grupy Mr. Max, Mariuszem Zalewskim. Grudniowa propozycja od chłopaków, została zatytułowana „Boli serce”. 

Zobacz również: Gorąca premiera disco polo: EXTAZY ft. Kokardeczka - Piękna

Tekst piosenki jest nieco kontrowersyjny, ale przede wszystkim z dystansem i humorem. Panowie śpiewają otwarcie, że boli ich serce, gdy reprezentantki płci pięknej mają pusto w głowie, a nadomiar tego, usta ciągle pełne.

Być może kawałek ma głębsze znaczenie i ma na celu uświadomiemie kobietom, aby się szanowały, bo uroda to nie wszystko, jeśli nie współgra z szacunkiem do samej siebie i inteligencją. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie inteligencja jest bardziej pociągająca, niż wygląd. 

Fani są zachwyceni podejściem artystów i ich muzycznymi pomysłami, które mają drugie dno. Pozornie zwykła premiera, a przesłanie jest bardziej znaczące, niżby się mogło wydawać. 

Koniecznie przesłuchajcie tej nowości od Skolima & Mr. Maxa i napiszcie, czy waszym zdaniem, artyści nieco przekroczyli granicę dobrego smaku, czy jednak piosenka jest materiałem na niepodważalny hit?

Reklama

SKOLIM & Mr.MAX - Boli Serce

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!
  2. Czarujący uśmiech i głęboki dekolt! Joanna Narożna zachwyca!
  3. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!
  4. Gorąca premiera: Kenzo - Gdzie Jesteś Kochana
  5. Posłuchajcie przedpremiery: Bartii - Winna!
  6. Niezapomniany koncert z zespołem Effect w klubie Explosion! Już 17 lutego w Warszawie!
  7. Joanna Narożna – Nowa ikona mody w świecie Disco Polo? | ZDJĘCIA
  8. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie