Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-11T15:00:00+01:00 Kontrakt prosty i przejrzysty! Gwiazdor disco polo gotowy do podjęcia pracy! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-zaskoczyl-wszystkich-fanow-odpowiedzial-na-nurtujace-pytaniejpg.jpg
Reklama

Kontrakt prosty i przejrzysty! Gwiazdor disco polo gotowy do podjęcia pracy!

Redakcja , 11 Marzec 2021  15:00
Kontrakt prosty i przejrzysty! Gwiazdor disco polo gotowy do podjęcia pracy!
Źródło zdjęć: facebook.com/dbombofficial

Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewaliście - szczególnie w czasach panującej pandemii

Reklama

Ten Artysta disco polo zaskoczył wszystkich swoich fanów szokującym wyznaniem. W czasie pandemii śmiało i odważnie zadeklarował swoją gotowość do pracy. W jaki sposób to zrobił? Będziecie zaskoczeni!

Zobacz również: Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!

Pandemia nie oszczędza branży muzycznej. Od roku nic nie jest już takie samo - nie odbywają się imprezy, zarówno te plenerowe, jak i organizowane w klubach. Kontakt fanów z ulubionymi artystami odbywa się jedynie za pośrednictwem zdalnych form przekazu. Na szczęście, większość przedstawicieli muzyki tanecznej korzysta z social mediów - to dzięki nim sympatycy disco polo mogą być "na bieżąco" w zakresie nowości od swoich ulubionych zespołów. 

Jedną z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych osób reprezentujących muzykę disco polo jest Bartosz Padyasek, lider i wokalista formacji D-Bomb, która stoi za takimi hitami jak "O, Ela, Ela" czy "Prawie o północy". Artysta jest więc doskonale znany fanom muzyki tanecznej, co przekłada się na niemałe zainteresowanie jego profilem, m.in. na Facebooku.

Wokalista opublikował na swojej tablicy zdjęcie zrobione w windzie. Oczywiście, znany ze swojego ciekawego i eleganckiego stylu Bartek nie zawiódł i tym razem, jednak nie to jest w tym wpisie najistotniejsze. Uwagę przykuwa opis, który otwarcie informuje fanów o gotowości lidera D-Bomb do pracy! Utrzymany w żartobliwym tonie wpis jest jasną deklaracją - Bartosz Padyasek może wystąpić na Twojej imprezie! Jak napisał artysta:

Urodziny, imieniny, wesela i rocznice, zaśpiewam zatańczę a nawet wódki się napije

Nie zabrakło też zabawnego akcentu:

Uwaga-Nie będę robił za karła którym rzuca się do tarczy [...] chociaż jak będzie [...] bankrol gruby to może się zgodzę. Kontrakt prosty i przejrzysty

Taki wpis sposobał się fanom - świadczy o tym liczba ponad 300 reakcji, co jest bardzo imponujące. Sprawdźcie sami - wpis Bartka znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Krótka sukienka odsłoniła piękne nogi wokalistki disco polo! Od tych widoków odbierze Wam mowę!

Reklama
Zobacz teledysk: DBOMB - Na zawsze
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  2. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  3. Magda Narożna miała wypadek? Zmasakrowana twarz wokalistki disco polo spędza fanom sen z powiek!
  4. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej