2021-03-11T15:00:00+01:00 Kontrakt prosty i przejrzysty! Gwiazdor disco polo gotowy do podjęcia pracy! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-zaskoczyl-wszystkich-fanow-odpowiedzial-na-nurtujace-pytaniejpg.jpg

Kontrakt prosty i przejrzysty! Gwiazdor disco polo gotowy do podjęcia pracy!

Redakcja , 11 Marzec 2021  15:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Kontrakt prosty i przejrzysty! Gwiazdor disco polo gotowy do podjęcia pracy!
Źródło zdjęć: facebook.com/dbombofficial
Reklama

Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewaliście - szczególnie w czasach panującej pandemii

Reklama

Ten Artysta disco polo zaskoczył wszystkich swoich fanów szokującym wyznaniem. W czasie pandemii śmiało i odważnie zadeklarował swoją gotowość do pracy. W jaki sposób to zrobił? Będziecie zaskoczeni!

Zobacz również: Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!

Pandemia nie oszczędza branży muzycznej. Od roku nic nie jest już takie samo - nie odbywają się imprezy, zarówno te plenerowe, jak i organizowane w klubach. Kontakt fanów z ulubionymi artystami odbywa się jedynie za pośrednictwem zdalnych form przekazu. Na szczęście, większość przedstawicieli muzyki tanecznej korzysta z social mediów - to dzięki nim sympatycy disco polo mogą być "na bieżąco" w zakresie nowości od swoich ulubionych zespołów. 

Jedną z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych osób reprezentujących muzykę disco polo jest Bartosz Padyasek, lider i wokalista formacji D-Bomb, która stoi za takimi hitami jak "O, Ela, Ela" czy "Prawie o północy". Artysta jest więc doskonale znany fanom muzyki tanecznej, co przekłada się na niemałe zainteresowanie jego profilem, m.in. na Facebooku.

Wokalista opublikował na swojej tablicy zdjęcie zrobione w windzie. Oczywiście, znany ze swojego ciekawego i eleganckiego stylu Bartek nie zawiódł i tym razem, jednak nie to jest w tym wpisie najistotniejsze. Uwagę przykuwa opis, który otwarcie informuje fanów o gotowości lidera D-Bomb do pracy! Utrzymany w żartobliwym tonie wpis jest jasną deklaracją - Bartosz Padyasek może wystąpić na Twojej imprezie! Jak napisał artysta:

Urodziny, imieniny, wesela i rocznice, zaśpiewam zatańczę a nawet wódki się napije

Nie zabrakło też zabawnego akcentu:

Uwaga-Nie będę robił za karła którym rzuca się do tarczy [...] chociaż jak będzie [...] bankrol gruby to może się zgodzę. Kontrakt prosty i przejrzysty

Taki wpis sposobał się fanom - świadczy o tym liczba ponad 300 reakcji, co jest bardzo imponujące. Sprawdźcie sami - wpis Bartka znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: DBOMB - Na zawsze
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo świętuje 18 rocznicę ślubu! Otrzymał moc gratulacji!
  2. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  4. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  5. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  6. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  7. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  8. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami