2018-09-20T08:00:00+02:00 Konkurencja rośnie - gwiazdy disco polo idą po sukces! Przebiją Cleo, Anię Dąbrowską oraz Grzegorza Hyż Muzyka disco polo to jeden z najbardziej intrygujących gatunków muzycznych, którego przedstawiciele odnoszą niesłabnące sukcesy https://disco-polo.info/uploads/news/2018/09/konkurencja-na-rynku-muzycznym-wzrasta-gwiazdy-disco-polo-ida-po-sukces-1537190586.jpg

Konkurencja rośnie - gwiazdy disco polo idą po sukces! Przebiją Cleo, Anię Dąbrowską oraz Grzegorza Hyży?

Autor: Adam Begier , 20 Wrzesień 2018  08:00
Konkurencja rośnie - gwiazdy disco polo idą po sukces! Przebiją Cleo, Anię Dąbrowską oraz Grzegorza Hyży?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Muzyka disco polo to jeden z najbardziej intrygujących gatunków muzycznych, którego przedstawiciele odnoszą niesłabnące sukcesyReklama

Nikt nie słucha, a każdy zna - jak się okazuje muzyka disco polo & dance nieprzerwanie rozwija swoje skrzydła. To wszystko za sprawą wpadających w ucho tekstów i melodyjnych brzmień, za którymi stoją nieocenieni artyści. 

W ich gronie oprócz czołowych przedstawicieli branży znajdują się również diamenciki, które jak się okazuje z miesiąca na miesiąc zaskakują osiągnięciami. Mowa tu o członkach formacji Dejw, którzy swoją pracą wzbijają się na wyżyny popularności.

Czyżby muzycy z Wyszkowa zdetronizowali dotychczasowych liderów? 

Zobacz również: Miliony Polaków bawią się przy tej muzyce! Zdolni muzycy ponownie podbijają rynek muzyczny!

Dawid Kulesza, Łukasz Stankiewicz oraz Bartek Arasimowicz świętują kolejne wielkie osiągnięcie. Jedna z ich pierwszych produkcji pt. Petarda, która rozruszała machinę popularności zespołu przekroczyła właśnie trzydzieści milionów wyświetleń. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że grupa podobną liczbę odtworzeń celebrowała niespełna kilka dni temu przy produkcji "Dołeczki". Już wtedy podkreśliliśmy, że sukces zespołu nie jest przypadkowy. Panowie w swojej pracy kierują się m.in. skrupulatnością co umożliwia im dopracowanie każdego elementu. Jak widać, skutecznie. 

"Najlepsza piosenka", "Super Utwór Dawid doczekałeś się Hiciora", "nie słucham disco polo ale ta nutka ma cos w sobie:)) " komentują produkcję internauci. Wam również poniższa produkcja przypadła do gustu? 

ROŚNIE KONKURENCJA! 

Wszystko wskazuje na to, że konkurencja na rynku muzycznym nieprzerwanie wzrasta - gwiazdy disco polo idą śmiało po sukces! Czy swoim działaniem wyprą gwiazdy muzyki pop? Według ZPAV najpopularniejszymi singlami w ostatnim czasie są m.in.: "Łowcy Gwiazd" (Cleo), "Porady na zdrady" (Ania Dąbrowska)' czy "O Pani" (Grzegorz Hyży). Dawid, Łukasz oraz Bartek są na dobrej drodze, aby ich produkcje dołączyły do grona liderów

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Mirella Puchowska - nowe oblicze muzyki tanecznej! Posłuchaj przedpremiery pt. "Fake love"
  2. Odważny krok w świecie Disco Polo: 'Winna' Bartii zmienia zasady gry?!
  3. Eksplozja talentów w klubie Explosion: Rusza Ogólnopolski Konkurs „Pokaż na co Cię Stać”! Można zgarnąć niezłe pieniądze!
  4. "Noce nad jeziorem" na Żywo! Zespół Demeters dał czadu | VIDEO
  5. Premiera: Soleo z nowością 'Ap ap' - Świeży powiew w świecie Disco Polo
  6. After Party rozbija bank na YouTube! 25 milionów odtworzeń – Zobacz ile mogli zarobić!
  7. Premiera: Boys - Taka Sytuacja w nowej odsłonie
  8. Co za postawa! Wojtek Woner, menadżer Skolima, rozpala internet słowami o żonie!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie