Reklama
Polecamy


Reklama

Koncertowe trzęsienie ziemi na koncercie w Żywcu! Popularna grupa disco polo skradła uwagę fanów!

2020-07-26T09:50:00+02:00 Koncertowe trzęsienie ziemi na koncercie w Żywcu! Popularna grupa disco polo skradła uwagę fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/energiczny-wystep-disco-polo-na-najwiekszej-scenie-w-kraju-publicznosc-byla-zachwycona-1595269261.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/camasutraband
Reklama


Życie gwiazd

Brawom i chwalebnym okrzykom nie ma końca. Zespół wyszedł na scenę i zaczęło się prawdziwe, koncertowe trzęsienie ziemi

Reklama

Występy gwiazd disco polo na największych festiwalach i koncertach, niosą ze sobą największe emocje. Fani przybywają pod deski najbardziej prestiżowych scen, by celebrować koncertowe wydarzenie przy ulubionych przebojach.

Zobacz również: Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!

Gdy do rozentuzjazmowanego tłumu przemawia lub śpiewa artysta, poruszenie jest przeogromne. Brawom i chwalebnym okrzykom nie ma końca. Wakacyjna Trasa Dwójki, to cotygodniowa, organizowana przez Telewizję Polską okazja dla gwiazd i fanów do spotkania i szalonej zabawy.

Na wydarzenia przybywają rzesze oglądających, ale pojawia się także wielu wykonawców. Na ostatnim koncercie w Żywcu, miał miejsce występ formacji Camasutra, ze śliczną Małgorzatą Główką w roli głównej. Zespół wyszedł na scenę i zaczęło się prawdziwe, koncertowe trzęsienie ziemi. Fani okazali swój zachwyt głośnym śpiewaniem, skakaniem, tańcem i oklaskami.

Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ siła tanecznego porywu, była ogromna. Camasutra otarła się o sceniczną doskonałość. Występ był niezwykle energiczny i z pewnością na długo pozostanie w sercu i pamięci widzów. To był pokaz godny wielkiej sceny i relacji telewizji publicznej.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!
  2. Gwiazdor disco polo w duecie z Lady Jessy! "No weź polewaj" podbije listy przebojów?!
  3. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.