Reklama


Reklama

„Koncert życzeń z Teresą Werner”- kolejna jesienna nowość już w niedziele o godz. 12.05 w Polo TV.

2020-10-04T09:50:00+02:00 „Koncert życzeń z Teresą Werner”- kolejna jesienna nowość już w niedziele o godz. 12.05 w Polo TV. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/koncert-zyczen-z-teresa-werner-kolejna-jesienna-nowosc-juz-w-niedziele-o-godz-1205-w-polo-tv-1601559582.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W programie towarzyszyć jej będzie prezenter stacji Polo TV Maciej Smoliński

Reklama

Dawniej w niedzielne popołudnia całe rodziny gromadziły się przed telewizorami aby wysłuchać koncertu życzeń. To były piękne chwile, pełne radości i bliskości… Tej jesieni powracają na antenę Polo TV.

Zobacz również: Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!

To nie lada gratka dla wszystkich fanów piosenkarki Teresy Werner. Diwa polskiej sceny muzycznej, poprowadzi wyjątkowy program. Prawdziwy koncert życzeń, jedyny i niepowtarzalny z serdecznościami od widzów dla swoich bliskich, a wszystko okraszone wspaniałą muzyką! Już od niedzieli 4 października o godz. 12:05.

Teresa Werner od szesnastego roku życia związana jest z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W programie towarzyszyć jej będzie prezenter stacji Polo TV Maciej Smoliński. Razem z Teresą wybiorą się w retro podróż i zaprezentują życzenia nadesłane przez widzów.

W trakcie trwania programu, widzowie również będą mogli składać bliskim SMS-owe życzenia. Jak na koncert życzeń przystało, nie zabraknie takich artystów jak: Mariusz Kalaga, Don Wasyl, Bayer Full czy Tobi z Monachium oraz ich największych szlagierów!

Życzenia do programu można wysyłać na adres e-mail: teresa.werner@polotv.pl

„Koncert życzeń z Teresą Werner” w niedziele o godz. 12.05 w Polo TV (od 04.10.2020).

Zobacz również: Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  2. Wokalistka disco polo w kusej sukience odsłoniła pośladek!
  3. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.