2020-10-04T09:50:00+02:00 „Koncert życzeń z Teresą Werner”- kolejna jesienna nowość już w niedziele o godz. 12.05 w Polo TV. W programie towarzyszyć jej będzie prezenter stacji Polo TV Maciej Smoliński https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/koncert-zyczen-z-teresa-werner-kolejna-jesienna-nowosc-juz-w-niedziele-o-godz-1205-w-polo-tv-1601559582.png Disco-Polo.info

„Koncert życzeń z Teresą Werner”- kolejna jesienna nowość już w niedziele o godz. 12.05 w Polo TV.


Autor: Goliat, 04 Październik 2020  09:50
Źródło zdjęć: materiały prasowe

W programie towarzyszyć jej będzie prezenter stacji Polo TV Maciej Smoliński

„Koncert życzeń z Teresą Werner”- kolejna jesienna nowość już w niedziele o godz. 12.05  w Polo TV.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Ponad 90 minut miłosnych hitów disco polo! Ta składanka na YouTube zaskoczy każdego fana
  2. Szalona Blondi rozgrzewa Instagram! Odważne zdjęcia gwiazdy disco polo robią furorę wśród fanów
  3. Piotr Olszewski z nowym letnim przebojem ”Rozpalamy Grilla” – ten numer rozkręci każdą imprezę!
Reklama

Dawniej w niedzielne popołudnia całe rodziny gromadziły się przed telewizorami aby wysłuchać koncertu życzeń. To były piękne chwile, pełne radości i bliskości… Tej jesieni powracają na antenę Polo TV.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
„Disco Star 2025”: nowa edycja show Polo TV z wielkimi emocjami – oto skład jury programu

To nie lada gratka dla wszystkich fanów piosenkarki Teresy Werner. Diwa polskiej sceny muzycznej, poprowadzi wyjątkowy program. Prawdziwy koncert życzeń, jedyny i niepowtarzalny z serdecznościami od widzów dla swoich bliskich, a wszystko okraszone wspaniałą muzyką! Już od niedzieli 4 października o godz. 12:05.

Teresa Werner od szesnastego roku życia związana jest z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W programie towarzyszyć jej będzie prezenter stacji Polo TV Maciej Smoliński. Razem z Teresą wybiorą się w retro podróż i zaprezentują życzenia nadesłane przez widzów.

W trakcie trwania programu, widzowie również będą mogli składać bliskim SMS-owe życzenia. Jak na koncert życzeń przystało, nie zabraknie takich artystów jak: Mariusz Kalaga, Don Wasyl, Bayer Full czy Tobi z Monachium oraz ich największych szlagierów!

Życzenia do programu można wysyłać na adres e-mail: teresa.werner@polotv.pl

„Koncert życzeń z Teresą Werner” w niedziele o godz. 12.05 w Polo TV (od 04.10.2020).

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Natalia Siemieniecka z Top Girls w niesamowitej sesji zdjęciowej: Zapierające dech w piersiach kadry

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. To jest To z nowym numerem "Śpiewaj i tańcz" – przedpremiera już dostępna!
  2. Zespół SOLEO zaskakuje nowością! ”W siną dal” w tanecznej wersji disco polo już dostępne
  3. Mega premiera: Dariusz Kępa feat. Alibii z nową wersją ”Nie zostało nam już nic” Krzysztofa Krawczyka! Fani są zachwyceni
  4. Wielkie emocje w Kargowej! Dawid Narożny i Joanna w duecie na scenie, a ”Bim Bam Bom” to niespodzianka wieczoru
  5. Wszyscy patrzyli tylko na nią! Przepiękna żona gwiazdy disco polo Dominika Siegieńczuk!
  6. Zespół MIG zapowiada nowość! Fani disco polo z niecierpliwością czekają na premierę
  7. Elwira Mejk zachwyciła stylizacją sceniczną. Fani disco polo przecierali oczy ze zdumienia
  8. Zespół MAX z Jankowej w finałowym odcinku „Policjantek i Policjantów”! Takiego debiutu nikt się nie spodziewał
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły