Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-29T18:31:00+01:00 Koncert Zenona Martyniuka w Święta na antenie TVP2! Film "Zenek" od 14 lutego w kinach! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/koncert-zenona-martyniuka-w-swieta-na-antenie-tvp2-film-zenek-od-14-lutego-w-kinach-1575042932.jpg
Reklama

Koncert Zenona Martyniuka w Święta na antenie TVP2! Film "Zenek" od 14 lutego w kinach!

Redakcja , 29 Listopad 2019  18:31
Koncert Zenona Martyniuka w Święta na antenie TVP2! Film "Zenek" od 14 lutego w kinach!
Źródło zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP
Reklama

To wielkie wydarzenie dla Zenona Martyniuka - lidera zespołu Akcent. W Święta będziemy mogli oglądać króla disco polo w telewizji publicznej

Reklama

Zenon Martyniuk ikona muzyki disco polo, lider zespołu Akcent będzie nam towarzyszyć podczas Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz tego w święto zakochany będziecie mogli zabrać swoją drugą połówkę do kina na film o królu disco polo.

Zobacz również: Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

KRÓL DISCO POLO - ZENON MARTYNIUK NA ANTENIE TVP2!

Jak możemy wyczytać z ramówki TVP2 w drugi dzień Świąt o godzinie 20:10 królować będzie Zenon Martyniuk. Telewizja publiczna wyemituje koncert jubileuszowy zespołu Akcent. Koncert będzie podzielony na dwie części. Pierwsza część rozpocznie się równo o godzinie 20:10, natomiast druga o 21:10.

To wielkie i ważne wydarzenie dla Zenona Martyniuka i jego fanów. Po raz pierwszy w Święta będziemy mogli oglądać króla disco polo w telewizji publicznej.

FILM O KRÓLU DISCO POLO 'ZENEK' OD 14 LUTEGO W KINACH! 

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy uwielbiają Zenona Martyniuka. Już 14 lutego 2020 do kin wchodzi pełnometrażowy film pt. "Zenek".

Jak łatwo się domyśleć to film opowiada o liderze zespołu Akcent. Film pokazuje drogę Zenona Martyniuka jako nastolatka, który dochodzi do wielkiego i ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy.

Za produkcję filmu o wokaliście disco polo odpowiada telewizja publiczna, która ma zamiar tworzyć kolejne filmy fabularne.

Zobacz również: Bardzo gorące zdjęcia Artystki disco polo podbijają sieć! Królowa spędza święta wśród palm!

Wybierzecie się do kina na film o "Zenku"?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!
  2. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
  3. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  4. Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej