2019-11-29T18:31:00+01:00 Koncert Zenona Martyniuka w Święta na antenie TVP2! Film "Zenek" od 14 lutego w kinach! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/koncert-zenona-martyniuka-w-swieta-na-antenie-tvp2-film-zenek-od-14-lutego-w-kinach-1575042932.jpg

Koncert Zenona Martyniuka w Święta na antenie TVP2! Film "Zenek" od 14 lutego w kinach!

Redakcja , 29 Listopad 2019  18:31

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Koncert Zenona Martyniuka w Święta na antenie TVP2! Film "Zenek" od 14 lutego w kinach!
Źródło zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP

To wielkie wydarzenie dla Zenona Martyniuka - lidera zespołu Akcent. W Święta będziemy mogli oglądać króla disco polo w telewizji publicznej

Reklama

Zenon Martyniuk ikona muzyki disco polo, lider zespołu Akcent będzie nam towarzyszyć podczas Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz tego w święto zakochany będziecie mogli zabrać swoją drugą połówkę do kina na film o królu disco polo.

Zobacz również: Edyta Folwarska zdradza sekret atrakcyjnego wyglądu. Internauci nie mogą się napatrzeć na gwiazdę disco polo!

KRÓL DISCO POLO - ZENON MARTYNIUK NA ANTENIE TVP2!

Jak możemy wyczytać z ramówki TVP2 w drugi dzień Świąt o godzinie 20:10 królować będzie Zenon Martyniuk. Telewizja publiczna wyemituje koncert jubileuszowy zespołu Akcent. Koncert będzie podzielony na dwie części. Pierwsza część rozpocznie się równo o godzinie 20:10, natomiast druga o 21:10.

To wielkie i ważne wydarzenie dla Zenona Martyniuka i jego fanów. Po raz pierwszy w Święta będziemy mogli oglądać króla disco polo w telewizji publicznej.

FILM O KRÓLU DISCO POLO 'ZENEK' OD 14 LUTEGO W KINACH! 

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy uwielbiają Zenona Martyniuka. Już 14 lutego 2020 do kin wchodzi pełnometrażowy film pt. "Zenek".

Jak łatwo się domyśleć to film opowiada o liderze zespołu Akcent. Film pokazuje drogę Zenona Martyniuka jako nastolatka, który dochodzi do wielkiego i ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy.

Za produkcję filmu o wokaliście disco polo odpowiada telewizja publiczna, która ma zamiar tworzyć kolejne filmy fabularne.

Zobacz również: Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!

Wybierzecie się do kina na film o "Zenku"?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  3. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  4. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  5. Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!
  6. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  7. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  8. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami