Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-02T09:30:00+01:00 Kominiarz podbije rynek muzyki disco polo?! Zabawna treść i znakomita muzyka - to cechy najnowszej produkcji https://disco-polo.info/uploads/news/zabawna-tresc-i-znakomita-muzyka---to-cechy-najnowszej-produkcji-disco-polo-zobaczciejpg.jpg
Reklama

Kominiarz podbije rynek muzyki disco polo?! Zabawna treść i znakomita muzyka - to cechy najnowszej produkcji disco!

Redakcja , 02 Styczeń 2021  09:30
Kominiarz podbije rynek muzyki disco polo?! Zabawna treść i znakomita muzyka - to cechy najnowszej produkcji disco!
Źródło zdjęć: Youtube - Czelo
Reklama

Utwór jest znakomicie napisany, a oprócz tanecznej charakterystyki posiada wiele innych zalet. Jedną z nich jest tekst, który kominiarskim slangiem „zaczepia” intymne motywy dotyczące ślicznej kobiety

Reklama

Kluczem do sukcesu w świecie disco polo, jest odpowiedni pomysł na siebie lub utwór. Młodzi artyści muszą wytężyć głowy, by przemówić do wymagających słuchaczy. Wielu osobom się udało, ale na rynku wciąż krążą twórcy, którzy nieustannie pukają do drzwi od salonu disco polo.

Zobacz również: To strzał w dziesiątkę?! Świat disco polo oszalał! Tak zakręconego kawałka jeszcze nie słyszeliście!

Wykonawca, który podjął próbę wejścia na muzyczne szczyty, nie jest anonimowy w tanecznym świecie. Kilka produkcji od tego muzyka, zdobyło już uznanie fanów. Teraz przyszedł czas na prawdziwą petardę, która może wprowadzić jego twórczość w milionowy wymiar odtworzeń.

Mowa o Czelo i jego najnowszej produkcji pt. „Kominiarz”. Utwór jest znakomicie napisany, a oprócz tanecznej charakterystyki posiada wiele innych zalet. Jedną z nich jest tekst, który kominiarskim slangiem „zaczepia” intymne motywy dotyczące ślicznej kobiety. 

A to właśnie jest zaleta nr 2. Zjawiskowa modelka, eksponująca swoje najintymniejsze walory, to bez wątpienia aspekt, który może zadecydować o karierze udostępnionej produkcji. 

Piosenka ma spore szanse, by zajść bardzo daleko. Kreatywność twórcy i znakomita realizacja, to zawsze recepta na dużą popularność.Posłuchajcie i napiszcie, jak Wam się podoba?

Zobacz również: To strzał w dziesiątkę?! Świat disco polo oszalał! Tak zakręconego kawałka jeszcze nie słyszeliście!

Reklama
Zobacz teledysk: Czelo - Kominiarz
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  2. Obłędna wokalistka kusi w łóżku. Ma na sobie podkolanówki i zdradza co lubi najbardziej!
  3. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  4. Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej