Reklama
Polecamy


Reklama

Kolejny produkt sygnowany wizerunkiem Zenka Martyniuka trafi do sprzedaży. Możesz stworzyć do niego projekt graficzny!

2018-01-26T19:39:00+01:00 Kolejny produkt sygnowany wizerunkiem Zenka Martyniuka trafi do sprzedaży. Możesz stworzyć do niego projekt graficzny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/kolejny-produkt-zenka-martyniuka-trafi-do-sprzedazy-mozesz-stworzyc-do-niego-projekt-graficzny-1516982751.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Zenek Energy Drink / fot. Marek Kwiecień
Reklama


Życie gwiazd

Fani pokochali napój i jak się okazało, z myślą o nich powstał nowy produkt - Zenek Energy Drink Classic, z którym związany jest konkurs na etykietę

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie dostępny będzie nowy produkt od Zenona Martyniuka, którego popularność wzrosła do bardzo wysokiej rangi. Artysta disco polo szturmem zawojował nie tylko branżą muzyczną, ale również rynkiem Energy Drinków.

Napój energetyzujący ZENEK ENERGY DRINK sygnowany wizerunkiem Zenona Martyniuka był odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, jak również muzyki disco polo. Fani napój pokochali i jak się okazało, z myślą o nich powstał nowy produkt - Zenek Energy Drink Classic, z którym związany jest konkurs na etykietę.

"Projekt opakowania dotyczy: wzoru na puszcze napoju energetycznego o nazwie Zenek Energy Drink Classic z logiem oraz wizerunkiem."

Szczegóły dotyczące wspomnianego konkursu znajdziecie na stronie corton.pl (aby przejść do szczegółów należy kliknąć w poniższe zdjęcie) 

Akcent - Gwiazda 2017 (Live) (Disco-Polo.info)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  2. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!
  3. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.