2019-12-21T16:08:00+01:00 Kolęda od Zenona Martyniuka w wersji klubowej! To jest prawdziwy hit internetu?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/tak-szalonej-premiery-nikt-sie-nie-spodziewal-koleda-od-zenona-martyniuka-w-klubowej-wersji-to-jest-prawdziwy-hit-1576844506.jpg

Kolęda od Zenona Martyniuka w wersji klubowej! To jest prawdziwy hit internetu?!

Redakcja , 21 Grudzień 2019  16:08
Kolęda od Zenona Martyniuka w wersji klubowej! To jest prawdziwy hit internetu?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zenon Martyniuk jakiego nie znacie? Kolęda sprzed dwóch lat, która została zatytułowana „Leć kolędo w świat” doczekała się odświeżonej wersji


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Przepiękna kolęda w wykonaniu Zenka Martyniuka z 2017 roku doczekała się odsłony w klubowej wersji. Jak wam się podoba utwór po ingerencji F4Z3R’a? Będzie nowy przebój w 2020 roku?

Zobacz również: Sentymentalna nowość Kordiana rodem z lat 90-tych podbija serca fanów! To nowy hit disco polo?!

Jedno jest pewne, ten rok był piękny i oby nowy był równie obfity. Nie da się ukryć, że świat zwariował i wszyscy żyją przyszłym tygodniem. Grudzień w tym roku mija wyjątkowo szybko.

Już niecały tydzień dzieli nas od jednego z piękniejszych dni w roku. Oczywiście chodzi o Boże Narodzenie. Z branży muzyki tanecznej dla artystów ten rok był bardzo udany, a w szczególności dla króla disco polo, Zenona Martyniuka, który obchodził huczny benefis, na którym nie zabrakło największych gwiazd. Imprezę będzie można oglądać w Boże Narodzenie na TVP.

Ponadto jego kolęda sprzed dwóch lat, która została zatytułowana „Leć kolędo w świat” doczekała się odświeżonej wersji w wykonaniu F4z3r. Piosenka brzmi bardzo profesjonalnie.

Być może ta wersja rozkocha w sobie na nowo fanów disco polo i zacznie być grana w rozgłośniach radiowych.

Zobacz również: Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  2. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  3. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  4. Popularna wokalistka disco polo odważnie kusi ciałem. Marta Konopla wygląda zjawiskowo!
  5. Popularny gwiazdor disco polo w nowej odsłonie! Grzegorz Kraszewski Van Davi zachwycił fanów nowością pod tytułem 'Zakochać się'
  6. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi zmieniła fryzurę! Szokujące uczesanie wokalistki zaskoczyło internautów!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  8. Tłumy na koncercie zespołu Long i Junior! Gwiazdorzy disco polo zrobili na scenie niezapomniane show!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami