Reklama
Polecamy


Reklama

Klubowa premiera disco polo od Łukasha! Piosenka hitem internetu.

2020-05-22T18:27:00+02:00 Klubowa premiera disco polo od Łukasha! Piosenka hitem internetu. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/klubowa-premiera-disco-polo-od-lukasha-piosenka-hitem-internetu-1590172157.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Gorąca premiera dostępna!

Reklama

Produkcje disco polo z klubową manierą, to motyw stary jak świat. Artyści bardzo często próbują zdobyć uznanie fanów tam, gdzie imprezy potrafią być najlepsze. Prawdziwe dyskotekowe brzmienie, to wyzwanie zarówno dla fanów, jak i dla twórców.

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Tej ciężkiej sztuki podjął się Łukash...popularny wokalista disco polo. Gwiazdor opublikował w serwisie YouTube piosenkę pt. „Bangla”. Już sam tytuł jest zadziwiający i dość oryginalny. Piosenka, to kompozycja złożona ze świetnej muzyki i bardzo chwytliwego tekstu. Utwór z pewnością znajdzie swoje miejsce w najbardziej prestiżowych klubach w całej Polsce.

Nie tylko imprezy w lokalu jednak mogą zostać zdobyte. Kawałek posiada w sobie dość uniwersalne cechy, zatem na plenerach i weselach, ten numer również może nieźle namieszać. Dopracowane audio nie pozostało bez genialnego teledysku. Bardzo nowoczesny obraz sprawia, że piosenki chce się słuchać i „oglądać” bez końca.

Nie bez powodu wydawnictwo muzyczne Folk zainteresowało się utworem i opublikowało go na swoim kanale. To doskonała propozycja dla każdego fana dobrej muzyki.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  2. Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.