2021-06-14T13:30:00+02:00 Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?! https://disco-polo.info/uploads/news/klopoty-na-planie-teledysku-popularnego-artysty-disco-polo-pechowa-produkcja-przyniesie-mu-popularnoscjpg.jpg

Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!

Redakcja , 14 Czerwiec 2021  13:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
Źródło zdjęć: instagram.com/maczo_official/

Kłopoty towarzyszyły artyście dosłownie od samego początku, gdy wczesnym rankiem pojawił się pierwszy wielki problem. Dalej nie było nic lepiej

Znany gwiazdor disco polo nie przestaje zaskakiwać swoich wielbicieli! Artysta dobrze wie, że ogromna część sympatyków z niecierpliwością wyczekuje każdej nowej produkcji, która pojawi się w jego wykonaniu. Wokalista wziął się zatem ostro do roboty, czego efektem będzie niespodzianka, która już niebawem ucieszy oczy i uszy jego sympatyków!

Zobacz również: Romantyczna nowość zespołu Dox wzrusza fanów do łez! To będzie nowy hit disco polo wszystkich zakochanych par?!

NERWOWE CHWILE NA PLANIE TELEDYSKU GWIAZDORA DISCO POLO

Maczo to popularny wokalista disco polo, którego fani kojarzą z takich kawałków jak: “Marilyn Monroe”, “Ulubiony film”, czy “Fenomenalnie”. Spora część publiczności pamięta także jego występ w popularnym programie Polsatu “Wyspa przetrwania”.

Maczo w swoich mediach społecznościowych pochwalił się informacją, która zszokowała niejednego fana artysty! Piosenkarz zakończył właśnie zdjęcia do swojego najnowszego teledysku! Ta niezwykle pozytywna wiadomość sprawiła, że na twarzach miłośników przystojnego wokalisty disco polo pojawił się uśmiech!

Przy okazji Maczo wyznał, że realizacja najnowszego teledysku nie obyła się bez kilku incydentów! W życiu nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, ale dlaczego akurat tyle przeciwności pojawiło się jednocześnie w trakcie kilku godzin jego nagrywania? Tego nie jest w stanie nikt wytłumaczyć, jednak z opowieści gwiazdora wynika, że było naprawdę nerwowo!

Reklama

WIELKI PECH 

Kłopoty towarzyszyłyartyście dosłownie od samego początku, gdy wczesnym rankiem okazało się, że na plan zdjęciowy nie dotrze główna modelka występująca w klipie! Dalej nie było wcale lepiej, gdyż awarii uległ samochód ekipy produkcyjnej, która utknęła na autostradzie...  Jeśli dodamy do tego kłopoty z otwarciem szyb w cabriolecie, który zagrał w teledysku, to otrzymujemy prawdziwie szokujące kulisy najnowszej produkcji Maczo!

Na szczęście mimo przeciwności losu, teledysk został ukończony, a na jego efekt fani będą musieli poczekać kilka tygodni. Może okazać się jednak, że mimo przeciwności losu, to będzie prawdziwe filmowe arcydzieło, któremu nie było w stanie przeszkodzić nawet złośliwe fatum!

Zobacz również: Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Maczo---zapowiedz-1.jpg
Plik Maczo---zapowiedz-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MACZO - Dziewczyna jak czekolada
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  2. Popularny zespół Basta wraca do gry! Gwiazdorzy disco polo zdradzili plany na przyszłość!
  3. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  4. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  5. Uwielbiany wokalista wykonał na żywo największy przebój disco polo z lat 80. Kto z Was bawił się przy tej piosence?!
  6. Znany gwiazdor disco polo współpracuje z policją! Zdjęcie wokalisty obiegło internet!
  7. MiłyPan wygrał ze Smolastym w FAME MMA! Walka trwała tylko 48 sekund!
  8. Znany aktor Tomasz Ciachorowski nowym gwiazdorem disco polo?! Jego brawurowe wykonanie znanego hitu zachwyciło całą Polskę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami