2021-06-14T13:30:00+02:00 Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?! https://disco-polo.info/uploads/news/klopoty-na-planie-teledysku-popularnego-artysty-disco-polo-pechowa-produkcja-przyniesie-mu-popularnoscjpg.jpg

Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!

Redakcja , 14 Czerwiec 2021  13:30
Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
Źródło zdjęć: instagram.com/maczo_official/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Kłopoty towarzyszyły artyście dosłownie od samego początku, gdy wczesnym rankiem pojawił się pierwszy wielki problem. Dalej nie było nic lepiej

Reklama

Znany gwiazdor disco polo nie przestaje zaskakiwać swoich wielbicieli! Artysta dobrze wie, że ogromna część sympatyków z niecierpliwością wyczekuje każdej nowej produkcji, która pojawi się w jego wykonaniu. Wokalista wziął się zatem ostro do roboty, czego efektem będzie niespodzianka, która już niebawem ucieszy oczy i uszy jego sympatyków!

Zobacz również: Gorące i niezwykle ponętne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Artystka podbiła serca Polaków! 'wyglądasz przepięknie w tej sukience'

NERWOWE CHWILE NA PLANIE TELEDYSKU GWIAZDORA DISCO POLO

Maczo to popularny wokalista disco polo, którego fani kojarzą z takich kawałków jak: “Marilyn Monroe”, “Ulubiony film”, czy “Fenomenalnie”. Spora część publiczności pamięta także jego występ w popularnym programie Polsatu “Wyspa przetrwania”.

Maczo w swoich mediach społecznościowych pochwalił się informacją, która zszokowała niejednego fana artysty! Piosenkarz zakończył właśnie zdjęcia do swojego najnowszego teledysku! Ta niezwykle pozytywna wiadomość sprawiła, że na twarzach miłośników przystojnego wokalisty disco polo pojawił się uśmiech!

Przy okazji Maczo wyznał, że realizacja najnowszego teledysku nie obyła się bez kilku incydentów! W życiu nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, ale dlaczego akurat tyle przeciwności pojawiło się jednocześnie w trakcie kilku godzin jego nagrywania? Tego nie jest w stanie nikt wytłumaczyć, jednak z opowieści gwiazdora wynika, że było naprawdę nerwowo!

Reklama

WIELKI PECH 

Kłopoty towarzyszyłyartyście dosłownie od samego początku, gdy wczesnym rankiem okazało się, że na plan zdjęciowy nie dotrze główna modelka występująca w klipie! Dalej nie było wcale lepiej, gdyż awarii uległ samochód ekipy produkcyjnej, która utknęła na autostradzie...  Jeśli dodamy do tego kłopoty z otwarciem szyb w cabriolecie, który zagrał w teledysku, to otrzymujemy prawdziwie szokujące kulisy najnowszej produkcji Maczo!

Na szczęście mimo przeciwności losu, teledysk został ukończony, a na jego efekt fani będą musieli poczekać kilka tygodni. Może okazać się jednak, że mimo przeciwności losu, to będzie prawdziwe filmowe arcydzieło, któremu nie było w stanie przeszkodzić nawet złośliwe fatum!

Zobacz również: Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli pobawić się przy ulubionych przebojach disco polo?!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MACZO - Dziewczyna jak czekolada
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!
  2. Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'
  3. Dawid Narożny zaśpiewał hit swojego idola! Spontaniczne wykonanie gwiazdora disco polo robi furorę w sieci!
  4. Znany zespół disco polo wraca do gry?! W sieci pojawiła się muzyczna premiera od zespołu Zorka!
  5. Najpopularniejszy duet w disco polo z genialną premierą! To będzie hit lata 2021?! Internauci już komentują nowość od Mirage i Yoko!
  6. Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami