2024-03-22T14:00:00+01:00 Kizo przejmuje scenę disco polo?! Nie uwierzysz, co szykuje wraz z formacją MIG! Fani w szoku! Kizo i M.I.G. zaskakują fanów. Ich wspólna przeróbka "Co ty mi dasz" zyskuje popularność. Sprawdź, co się dzieje w świecie muzyki disco-polo https://disco-polo.info/uploads/news/kizo-przejmuje-scene-disco-polo-nie-uwierzysz-co-szykuje-wraz-z-formacja-migjpg.jpg Disco-Polo.info

Kizo przejmuje scenę disco polo?! Nie uwierzysz, co szykuje wraz z formacją MIG! Fani w szoku!


Kizo i M.I.G. zaskakują fanów. Ich wspólna przeróbka "Co ty mi dasz" zyskuje popularność. Sprawdź, co się dzieje w świecie muzyki disco-polo

Autor: Adam Begier, 22 Marzec 2024  14:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kizo przejmuje scenę disco polo?! Nie uwierzysz, co szykuje wraz z formacją MIG! Fani w szoku!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Młody Gwiazdor Disco Polo W Hamburgu! Wspiera Polskich Piłkarzy Na Euro 2024
 2. Andre rozkręcił Wesele Karoliny i Bartosza! To specjalista od tego typu imprez! Zobacz materiał
 3. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
Reklama

  Kizo, znany ze swoich rapowych dokonań, niespodziewanie wkroczył w świat disco polo, łącząc siły z zespołem Mig. Wspólnie stworzyli przeróbkę kultowego utworu "Co ty mi dasz", co wywołało falę zaskoczenia i entuzjazmu wśród fanów obu gatunków.

  Kizo: Od Rapsów do Disco Polo

  Kiedy Kizo w jednym ze swoich utworów rapował o byciu królem disco, mało kto brał te słowa na poważnie. Jednak teraz, kiedy w sieci pojawił się filmik, na którym raper buja się w rytm hitu "Co ty mi dasz" w towarzystwie Mig., jasne stało się, że to więcej niż żart.

  Internauci byli do tej pory przyzwyczajeni do przeróbek tworzonych przez fanów z użyciem sztucznej inteligencji, które łączyły rapowy głos Kizo z weselnymi rytmami disco polo. Te viralowe nagrania szybko zyskiwały popularność, ale to, co teraz przedstawili Kizo i Mig, to zupełnie inna jakość - oficjalna wersja, za którą stoi Młody Klakson, znany z udanych remixów hitów disco polo.

  "Co ty mi dasz" w nowej odsłonie

  Za pierwszy raz nowa wersja piosenki "Co ty mi dasz" z udziałem Kizo zabrzmiała we wrześniu 2023 roku. Młody Klakson zaprezentował ją przedpremierowo na imprezie, już wtedy zaznaczając, że to nie praca AI, lecz prawdziwe połączenie dwóch muzycznych światów.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Po kilku miesiącach od tego wydarzenia, Kizo spotkał się z Mig i razem przygotowali oficjalną wersję utworu. Teledysk do piosenki, w którym Kizo pojawia się w helikopterze, już zdobył ogromną popularność na TikToku oraz Instagramie, zbierając miliony wyświetleń i polubień. Swoją opinię na temat tego niecodziennego połączenia wyrazili również znani z branży muzycznej i filmowej, jak Jacek Góralski czy Miskiek Koterski.

  Kizo i Mig. pokazali, że połączenie rapu i disco polo może przynieść niespodziewanie pozytywne efekty. Ich wspólna praca nad "Co ty mi dasz" to nie tylko dowód na muzyczną wszechstronność, ale również na to, że granice gatunków muzycznych są coraz bardziej płynne. Ta niespodziewana kolaboracja to przede wszystkim świetny przykład na to, jak artystyczna odwaga i otwartość na eksperymenty mogą przynieść nieoczekiwane, ale ekscytujące rezultaty.

  Zobacz również: Disco polo na szczycie popularności?! Niesamowite tłumy na koncercie zespołu After Party w Łęczycy!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!
  2. Kasia Grabowska z Top Girls zachwyca w skąpym bikini na Sycylii! Zobacz, co pokazuje znana gwiazda disco polo na zdjęciach!
  3. Polonia Go pokochała?! Dawid Narożny Piękni i Młodzi skradł show w Oberhausen! Tłumy śpiewały z gwiazdą disco polo!
  4. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!
  5. Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Nowa energia w disco polo?! Detmi z nowością! "9 ŻYĆ" posłuchaj przedpremiery!
  7. Alvaryo zaskakuje nowym hitem "Ostatnie spotkanie"! PREMIERA!
  8. Gwiazdor disco polo Czadoman z Nowym Tatuażem: Duchowy Przekaz i Wysoka Cena! Wykonanie trwało ponad 20 godzin!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie