2024-03-28T10:53:00+01:00 Kizo i Mig numerem jeden w Polsce! Zmiażdżyli konkurencję tym utworem Nowy hit Mig, Kizo i Młodego Klaksona - 'Co Ty mi dasz ale to Drill' podbija YouTube. Rewolucyjne połączenie disco polo z rapem wzbudza emocje https://disco-polo.info/uploads/news/kizo-i-mig-numerem-jeden-w-polsce-rozwalili-systemjpg.jpg Disco-Polo.info

Kizo i Mig numerem jeden w Polsce! Zmiażdżyli konkurencję tym utworem


Nowy hit Mig, Kizo i Młodego Klaksona - 'Co Ty mi dasz ale to Drill' podbija YouTube. Rewolucyjne połączenie disco polo z rapem wzbudza emocje

Autor: Adam Begier, 28 Marzec 2024  10:53
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kizo i Mig numerem jeden w Polsce! Zmiażdżyli konkurencję tym utworem
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 2. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
 3. Gwiazda Disco Polo Wystąpi w Domaniewicach! Szykujcie się na niezapomniany festyn rodzinny
Reklama

  Disco polo nigdy nie przestaje zaskakiwać. Ostatnimi czasy scenę tego energetycznego gatunku zdominował nowy utwór, który łączy nostalgiczne brzmienia z nowoczesnymi rytmami. Mowa o przeboju „Co Ty mi dasz ale to Drill” - wspólnym dziele legendarnego zespołu Mig i gwiazd polskiego rapu: Kizo oraz Młodego Klaksona.

  "Co Ty mi dasz"

  Kto by pomyślał, że kultowy hit lat 90., „Co ty mi dasz” od Mig, wróci na listy przebojów w tak odświeżonej wersji? Fani disco polo, których serca podbiła oryginalna melodia, teraz mogą cieszyć się jej nowym brzmieniem. Utwór w wykonaniu Mig, Kizo i Młodego Klaksona jest dowodem na to, że disco polo potrafi zaskoczyć i ewoluować, czerpiąc z różnych muzycznych światów.

  Premiera "Co Ty mi dasz ale to Drill", która miała miejsce 26 marca, już zdobyła imponującą liczbę wyświetleń - ponad 465 tysięcy na polskim YouTube, co czyni ją numerem jeden w kraju. Czym zawładnęła serca słuchaczy? Połączenie charyzmatycznego rapu Kizo i Młodego Klaksona z klasycznym dla disco polo wokalem Mig stworzyło eksplozję muzycznych emocji. Melodia łączy w sobie nostalgia za przeszłością z nowoczesnym, dynamicznym rytmem, co pokazuje, że disco polo nadal ma wiele do zaoferowania.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  To, co czyni ten utwór unikatowym, to jego zdolność do łączenia pokoleń. Młodsi fani rapu i starsi wielbiciele disco polo znajdą w nim coś dla siebie, co jest rzadkością na polskiej scenie muzycznej. "Co Ty mi dasz ale to Drill" nie tylko przełamuje barierę gatunkową, ale również pokazuje, jak ważne w muzyce jest eksperymentowanie i odświeżanie klasyków.

  Jedno jest pewne – "Co Ty mi dasz ale to Drill" to przełom w historii disco polo. To dowód na to, że ten gatunek ciągle się rozwija, inspiruje i zaskakuje, nie bojąc się wyzwań i nowych trendów. A sukces tego utworu na YouTube tylko potwierdza, że disco polo ma się świetnie i nieustannie ewoluuje, nie tracąc przy tym swojego unikalnego charakteru.

  Reklama

  Kizo, młody klakson, MIG - Co ty mi dasz ale to DRILL

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Monika Chwajoł zaskakuje w zmysłowym stroju! Nie uwierzysz, jak wygląda popularna gwiazda sceny disco polo.
  2. Iness przygotowuje nowy materiał koncertowy! Co szykuje gwiazda disco polo
  3. Jest bożyszczem kobiet w Polsce?! Skolim pokazał sześciopak i rozpalił internet! Fanki oszalały, co za ciało!
  4. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"
  5. Gorący duet gwiazd disco polo! Spike & Midix podbijają serca fanów nowym hitem „Pamiętam Twoją Twarz”!
  6. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  7. DISCO POLO 2024: Najlepsze składanka do auta!
  8. Stracili pracę?! Sławomir i Kajra odchodzą z TVP! Zaskakująca zmiana w show "Tak to leciało!"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie