2024-03-26T15:11:00+01:00 "Co ty mi dasz ale to DRILL" Mega premiera od KIZO i MIG już dostępna! Rewolucja w disco polo! Kizo, Młody Klakson i Mig prezentują "Co ty mi dasz ale to DRILL". Odkryj nową odsłonę klasyka w rytmach drill! https://disco-polo.info/uploads/news/co-ty-mi-dasz-ale-to-drill-mega-premiera-od-kizo-i-mig-juz-dostepnajpg.jpg Disco-Polo.info

"Co ty mi dasz ale to DRILL" Mega premiera od KIZO i MIG już dostępna!


Rewolucja w disco polo! Kizo, Młody Klakson i Mig prezentują "Co ty mi dasz ale to DRILL". Odkryj nową odsłonę klasyka w rytmach drill!

Autor: Adam Begier, 26 Marzec 2024  15:11
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
 2. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
 3. Nowość: "Bez Ciebie nie ma nas" - Zenon Martyniuk! Zobacz jako pierwszy!
Reklama

  W świecie muzyki disco polo zaszła prawdziwa rewolucja! Najnowsza produkcja "Co ty mi dasz ale to DRILL", to efekt nietypowej kolaboracji między Kizo, Młodym Klaksonem a legendarnym zespołem Mig. Utwór, który pierwotnie pojawił się na scenie ponad dwie dekady temu, teraz powraca w zupełnie nowej odsłonie.

  Współpraca Pokoleń - Kizo i Mig Łączą Siły

  To, co wyróżnia "Co ty mi dasz ale to DRILL", to przede wszystkim unikalne połączenie doświadczenia i świeżości. Z jednej strony mamy zespół Mig, który od lat jest stałym punktem na mapie disco polo. Z drugiej – Kizo i Młodego Klaksona, reprezentantów nowszej fali w polskiej muzyce. Ich wspólny projekt to dowód na to, że muzyka disco polo wciąż się rozwija i potrafi zaskoczyć.

  Drill - Nowa Twarz Disco Polo

  "Co ty mi dasz ale to DRILL" to nie tylko odświeżona wersja klasyka. To przede wszystkim śmiałe połączenie klasycznego brzmienia disco polo z nowoczesnymi rytmami drill. Efekt? Utwór, który wyróżnia się na tle innych produkcji, zachowując jednocześnie ducha oryginalnej wersji. Teledysk do piosenki, utrzymany w klimacie drill, dodaje całej produkcji nowoczesnego charakteru.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Nie da się ukryć, że premiera "Co ty mi dasz ale to DRILL" to ważne wydarzenie na scenie muzycznej. Pokazuje, że disco polo nie stoi w miejscu i ciągle poszukuje nowych inspiracji. Czy ten eksperymentalny projekt okaże się sukcesem? Czas pokaże, ale już teraz można śmiało stwierdzić, że Kizo, Młody Klakson i zespół Mig stworzyli coś, co na długo zapadnie w pamięć fanów.

  Premiera "Co ty mi dasz ale to DRILL" to z pewnością przełomowy moment dla disco polo. Warto śledzić, jakie jeszcze niespodzianki przyniesie nam ten rok w świecie tej barwnej i pełnej energii muzyki.

  Reklama

  Kizo, młody klakson, MIG - Co ty mi dasz ale to DRILL

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Moje serce tylko dla Ciebie" - Nowa Romantyczna Ballada od Maczo! W klipie wystąpi żona gwiazdora disco polo!
  2. Mega premiera: Andre - "Nasza Kaszubeczka"! Kandydat na hit lata?
  3. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
  4. Gorąca Premiera: Edyta Jończyk z piosenką "Dolina"
  5. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
  6. Dawid Narożny zachwyca publiczność utworem "Galaktyczny lot" podczas koncertu w Gąbinie!
  7. Klaudia Zielińska gotowa na podbicie lata z hitem 'Jambo'! Posłuchaj nowości!
  8. Wielki przebój "Bania u Cygana"podbija na nowo sieć! Wszystko dzięki producentom Thrill i Hazel. To będzie przebój lata?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie