2023-03-23T11:59:00+01:00 Kizo chce zostać królem disco polo! Czy rapowa gwiazda zdominuje kolejny gatunek muzyczny? Czy Kizo może zostać królem disco polo? Znany z rapu artysta spróbuje swoich sił w nowym gatunku muzycznym, co wzbudziło duże emocje wśród jego fanów. Czy jego talent i d https://disco-polo.info/uploads/news/kizo-chce-zostac-krolem-disco-polo-czy-rapowa-gwiazda-zdominuje-kolejny-gatunek-muzycznypng.png Disco-Polo.info

Kizo chce zostać królem disco polo! Czy rapowa gwiazda zdominuje kolejny gatunek muzyczny?


Czy Kizo może zostać królem disco polo? Znany z rapu artysta spróbuje swoich sił w nowym gatunku muzycznym, co wzbudziło duże emocje wśród jego fanów. Czy jego talent i deklaracje okażą się wystarczające, by zdobyć szczyt popularności?

Autor: Adam Begier, 23 Marzec 2023  11:59
Źródło zdjęć: instagram.com/kizo_wnik_058/
Kizo chce zostać królem disco polo! Czy rapowa gwiazda zdominuje kolejny gatunek muzyczny?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sylwia Kossakowska Zachwyciła Publiczność w Wołominie! Mamy VIDEO
 2. Podbiją listy przebojów?! Pudzian Band – „Numer Miesiąca” w nowej klubowej wersji!
 3. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!
Reklama

  Kizo, jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, znany z różnorodnych działań artystycznych, postanowił wyjść poza ramy swojego stylu i spróbować swoich sił w disco-polo. Jego fanom towarzyszy entuzjazm, a jego słowa wywołują zamieszanie. Czy Kizo rzeczywiście ma szansę na sukces w nowym gatunku muzycznym?

  Zobacz również: Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!

  Kizo - wszechstronny artysta

  Kizo to jedna z najbardziej wszechstronnych postaci w polskiej muzyce. Od samego początku swojej kariery udowadnia, że potrafi zaskakiwać i eksperymentować z różnymi stylami muzycznymi. Znany jest z takich hitów, jak "Disney" czy "Jeszcze 5 minut", za które otrzymał wiele certyfikatów, w tym ostatnio diamentowy.

  Disco polo - nowy cel Kizo?

  Kizo zaskoczył swoich fanów deklaracją, że mógłby zostać gwiazdą disco polo. W swoim najnowszym singlu, "Discopolo", odważnie stwierdził: "Ja mogę być królem disco". Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy to tylko przechwałki, czy może Kizo rzeczywiście ma talent do tego gatunku muzycznego.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Kizo w programie DiscoStar??

  Podczas sesji Q&A na swoim profilu na Instagramie, Kizo odpowiedział na pytanie jednego z fanów, czy wystąpiłby w popularnym programie telewizyjnym DiscoStar. Raper z dystansem odpowiedział, że oczywiście, co tylko podsycało nadzieje jego fanów.

  Czy Kizo rzeczywiście ma szansę na sukces w disco-polo? Jak dotychczas, jego przeszłość artystyczna i liczne sukcesy dają nadzieję, że jest w stanie zdominować kolejny gatunek muzyczny. Jednakże, czy publiczność disco polo zaakceptuje raperów, których kojarzy się raczej z innymi stylami muzycznymi?

  Kizo postanowił zaskoczyć swoich fanów i spróbować swoich sił w disco-polo. Jego słowa i deklaracje wzbudzają duże emocje, a jednocześnie dają nadzieję, że rapowy gwiazdor może po raz kolejny zdominować kolejny gatunek muzyczny. Czy Kizo rzeczywiście zostanie królem disco polo? Tego dowiemy się już niedługo.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Kizo-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok



  Przeczytaj również:
  1. Jest bożyszczem kobiet w Polsce?! Skolim pokazał sześciopak i rozpalił internet! Fanki oszalały, co za ciało!
  2. Skalar US znów zaskakuje! Posłuchaj nowej piosenki "Każda Noc"
  3. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
  4. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!
  5. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
  6. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
  7. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"
  8. Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie