Reklama

2023-02-18T20:01:00+01:00 Kim z zawodu są wielkie gwiazdy disco polo?! Będziecie w szoku! Te gwiazdy disco polo podbijają muzyczny rynek! Nie uwierzycie, jakie mają wykształcenie. https://disco-polo.info/uploads/news/te-gwiazdy-disco-polo-podbijaja-muzyczny-rynek-nie-uwierzycie-jakie-maja-wyksztalceniejpg.jpg

Kim z zawodu są wielkie gwiazdy disco polo?! Będziecie w szoku!

Autor: Adam Begier , 18 Luty 2023  20:01
Kim z zawodu są wielkie gwiazdy disco polo?! Będziecie w szoku!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Te gwiazdy disco polo podbijają muzyczny rynek! Nie uwierzycie, jakie mają wykształcenie.

Reklama

Znani wokaliści podbijają muzyczny rynek, a ich wykształcenie może dziwić. Shazza, Zenek Martyniuk, Marcin Miller – te osobistości pojawiły się na rynku muzycznym najwcześniej. Shazza, niegdyś królowa disco polo dzisiaj zmaga się z nowotworem, lecz ciągle stara się być aktywna muzycznie.

Głównym dochodem tych oraz innych artystów jest muzyka i ogrom koncertów. To właśnie oni podbijają muzyczny rynek choć niektórzy nie ukończyli nawet szkoły średniej. Gdyby doszło do sytuacji, że nurt disco polo całkowicie znika z rynku,  za co żyły by kultowe gwiazdy? Czy poradziliby sobie w świecie bez muzyki? Nie uwierzycie ale tak. Poznajcie największe gwiazdy estrady od strony ich wykształcenia.

Zobacz również: Daj To Głośniej: wyjątkowy koncert z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa | ZDJĘCIA

CI ARTYŚCI disco polo MIELI ZUPEŁNIE INNE PLANY.

Magdalena Narożna – dzisiaj niezastąpiona, niezwykle utalentowana i piękna wokalistka zespołu Piękni i Młodzi uczęszczając do szkoły miała zupełnie inne plany na życie niż muzyka. W jednym z wywiadów oznajmiła, że zanim świat poznał jej muzyczny talent pracowała w swoim zawodzie przez krótki okres czasu. Nie zmienia to jednak faktu, że doświadczenie w nim ma. Magdalena uczęszczając do szkoły często odwiedzała gabinety stomatologiczne, a następnie zgłosiła się jako praktykantka w jednym z gabinetów, w którym sama się leczyła. Zawód ten jej się spodobał do tego stopnia, że artystka zaczęła uczęszczać na odpowiednie studia o kierunku medycznym. Narożna z zawodu jest higienistką stomatologiczną. Posiada również dyplom ukończenia odpowiednich kursów. Zdecydowanie, gdyby nurt disco polo rozpadł się, Magdalena Narożna poradziłaby sobie bez muzyki – zapewne wróciłaby do pracy jako higienistka stomatologiczna.

Tomasz Niecik – twórca kultowego przeboju pt. „Cztery osiemnastki” z pewnością także poradziłby sobie bez muzyki, ponieważ dla ludzi z jego wykształceniem znalazłaby się praca od „ręki”. Wokalista z wykształcenia jest pedagogiem. Jako pedagog specjalizował się w wychowaniu obronnym. Tomek ma także pojęcie o zarządzaniu bezpieczeństwem państwa, ponieważ ma licencjat magistra politologii. Choć w przypadku Niecika zamiłowanie do muzyki wygrywa, jesteśmy przekonani, że gdyby disco polo przestało istnieć – wokalista podjąłby się któregoś ze wspomnianych zawodów.

Sławomir Świerzyński – lider i wokalista najstarszego zespołu disco polo, Bayer Full. Twórca kultowych już dzisiaj przebojów, które podbijają muzyczny rynek wielokrotnie próbował dostać się do Sejmu z listy PSL. To jednak nie wszystko: muzyk jest dyplomowanym technikiem budowy fortepianów, a więc zna każdy najmniejszy element instrumentu i z pewnością bez problemu poradziłby sobie w nowej pracy.

MARCIN MILLER, ZENON MARTYNIUK, SHAZZA – INNE ŹRÓDŁO DOCHODU NIŻ MUZYKA?

Reklama


Wesprzyj portal disco-polo.info
Postaw Disco-Polo.info kawę na buycoffee.to

Wielu artystów zanim zdecydowało się podbić muzyczne rynki, chodziło – jak każdy do szkoły. Jakie więc szkoły ukończyli Marcin Miller, Zenon Martyniuk oraz Shazza?

Zawód Zenon Martyniuka, lidera i wokalisty grupy Akcent nie będzie zaskoczeniem. Zanim artystka solidnie wkroczył w świat muzyki miał zupełnie inne plany na swoje życie. Po zdanej maturze muzyk nie myślał nad śpiewaniem. Chciał zostać przy swoim wyuczonym zawodzie, czyli ekonomistą. Zapewne, gdyby jednak nie zdecydował się na założenie zespołu, świat poznałby go od drugiej strony.

Marcin Miller – wokalista zespołu Boys. Twórca przebojów "Jesteś szalona", „Anulka” czy „Biba” dzisiaj jest niezwykle znany i przeszło trzydzieści lat zaskakuje swoją muzyką. Okazuje się jednak, że Marcin, podobnie jak Sławomir Świerzyński zna konstrukcje budowy fortepianu, ponieważ uczęszczał do Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Gwiazdor disco polo jest absolwentem liceum ekonomicznego Zespołu Szkół Rolniczych w Ełku. Kiedy zakończył naukę w Kaliszu, podjął się studiów na Instytucie Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów w Krakowie. Niestety, po trzech miesiącach zrezygnował poświęcając się muzyce. Nie zmienia to jednak faktu, że gdyby nagle disco polo przestało mieć sens – któryś z wyuczonych zawodów na pewno uratowałby życie Marcinowi i nie pozwolił umrzeć z głodu.

Shazza – Marlena Magdalena Pańkowska – to niegdyś bardzo aktywna przedstawicielka nurtu disco polo, nazywana przez fanów „królową”. Wokalistka wielu znanych utworów, które zna cała Polska a także zdobywczyni wielu nagród. Artystka urodziła się w Pruszkowie. Co ciekawe, Shazza doskonale zna się na elektronice, bowiem jest absolwentką  Technikum Elektronicznego w Warszawie. To jednak nie wszystko. Po ukończeniu wspomnianego Technikum artystka pracowała w biurze handlu zagranicznego,  a następnie w barze. Jakby nie patrzeć, zmagająca się z chorobą nowotworową Shazza to kobieta, która nie boi się żadnych  wyznań, i jeśli życie zmusiłoby ją do podjęcia pracy w nowym miejscu – z pewnością nie miałaby z nią najmniejszych problemów.

SŁAWOMIR & KAJRA, RADEK LISZEWSKI

Radek Liszewski – od 2000 roku działa jako wokalista zespołu Weekend. Od tego czasu pokazał światu wiele przebojów, a jego „Ona tańczy dla mnie” okazała się być ogromnym kluczem do sukcesu. Utwór ma już 11 lat, a wciąż  towarzyszy fanom podczas przeróżnych zabaw. Co jednak gdyby życie potoczyło się inaczej?

Radek ma ukończoną szkołę podstawową. Muzyk nie posiada matury, a więc ukończywszy pełnoletniość musiał jakoś zacząć na siebie zarabiać. Artysta pobrał się w wieku 20 lat, a więc żeby utrzymać rodzinę podejmował się różnych zawodów: był murarzem, taksówkarzem, kelnerem. Pracował nawet w rozlewni alkoholi.  Dziś jest wielkim artystą, który zabawia swoją muzyką grono tysiąca osób. Gdyby los chciał spłatać Radkowi jakieś figla, wskutek których zmuszony byłby przestać tworzyć piosenki, najprawdopodobniej starałby się o pracę w którymś z wymienionych wyżej zawodów.

Redakcja poleca: Power Boy - Artur Suchcicki i jego spontaniczny koncert w Siedlcach | Zdjęcia

Kajra i Sławomir  - muzyczno-aktorskie małżeństwo, uwielbiane przez internautów oraz fanów muzyki rozrywkowej. Gospodarze m.in. nowej wersji programu „Tak to leciało”. Magdalena z zawodu jest aktorką, zaś Sławomir piosenkarzem oraz aktorem. Na scenie tworzą wspólnie wybuchową mieszankę. Oboje skończyli Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Magdę można zobaczyć m.in. w takich produkcjach telewizyjnych jak: „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki”. Aktorka pojawiła się epizodycznie w serialu „Komisarz Alex”, gdzie wcieliła się w rolę pielęgniarki Izabelli Łaniewskiej a także w „Ojcu Mateuszu”, gdzie odebrała rolę nauczycielki Maryli. Sławomira Zapałę – uwielbianego piosenkarza, twórcę przeboju „Miłość w Zakopanem” można zobaczyć w komedii „Futro z misia”, Netflixowej produkcji „Poskromienie złośnicy” oraz wielu serialach m.in. „Blondynka”.


Polecamy
Kiler - Mam Czas

WIKU - Z Tobą Skarbie

Bayera - Zabawmy sięPrzeczytaj również:
  1. Oto hit, który podbije kluby! "Całuj mnie tak" w niesamowitej wersji od CandyNoize
  2. Ujawniamy szokujące fakty! Artyści padają ofiarą oszustów! Skolim ostrzega!
  3. Top Girls - muzyczny fenomen disco polo, który oczarował Wielką Brytanię
  4. Magda Narożna Piękni i Młodzi szokuje stylizacją - odsłoniła za dużo? Gwiazda disco polo nie boi się eksperymentować z modą!
  5. Marcin Miller porównywany do Eminema! Co na to światowa gwiazda?! W sieci zawrzało!
  6. Nokaut z nową produkcją! Przedpremierowy fragment teledysku do "Unosi mnie wiatr" | VIDEO
  7. Zenon Martyniuk w HICIE Marcina Millera! Internauci w szoku! Król disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  8. Nowość "Jesteś taka słodka" Dawid Narożny i Sobota. To będzie największe muzyczne zaskoczenie roku?!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły dla Ciebie

Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272.
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA