2023-02-18T20:01:00+01:00 Kim z zawodu są wielkie gwiazdy disco polo?! Będziecie w szoku! Te gwiazdy disco polo podbijają muzyczny rynek! Nie uwierzycie, jakie mają wykształcenie. https://disco-polo.info/uploads/news/te-gwiazdy-disco-polo-podbijaja-muzyczny-rynek-nie-uwierzycie-jakie-maja-wyksztalceniejpg.jpg Disco-Polo.info

Kim z zawodu są wielkie gwiazdy disco polo?! Będziecie w szoku!


Te gwiazdy disco polo podbijają muzyczny rynek! Nie uwierzycie, jakie mają wykształcenie.

Autor: Adam Begier, 18 Luty 2023  20:01
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kim z zawodu są wielkie gwiazdy disco polo?! Będziecie w szoku!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielki hicior disco polo z 1994 roku"Jezioreczko" znów na fali! Genialna premiera grupy Boys!
 2. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 3. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO

  Znani wokaliści podbijają muzyczny rynek, a ich wykształcenie może dziwić. Shazza, Zenek Martyniuk, Marcin Miller – te osobistości pojawiły się na rynku muzycznym najwcześniej. Shazza, niegdyś królowa disco polo dzisiaj zmaga się z nowotworem, lecz ciągle stara się być aktywna muzycznie.

  Głównym dochodem tych oraz innych artystów jest muzyka i ogrom koncertów. To właśnie oni podbijają muzyczny rynek choć niektórzy nie ukończyli nawet szkoły średniej. Gdyby doszło do sytuacji, że nurt disco polo całkowicie znika z rynku,  za co żyły by kultowe gwiazdy? Czy poradziliby sobie w świecie bez muzyki? Nie uwierzycie ale tak. Poznajcie największe gwiazdy estrady od strony ich wykształcenia.

  Zobacz również: Uszkodzony Banknot – Co Dalej? Praktyczny Poradnik

  CI ARTYŚCI disco polo MIELI ZUPEŁNIE INNE PLANY.

  Magdalena Narożna – dzisiaj niezastąpiona, niezwykle utalentowana i piękna wokalistka zespołu Piękni i Młodzi uczęszczając do szkoły miała zupełnie inne plany na życie niż muzyka. W jednym z wywiadów oznajmiła, że zanim świat poznał jej muzyczny talent pracowała w swoim zawodzie przez krótki okres czasu. Nie zmienia to jednak faktu, że doświadczenie w nim ma. Magdalena uczęszczając do szkoły często odwiedzała gabinety stomatologiczne, a następnie zgłosiła się jako praktykantka w jednym z gabinetów, w którym sama się leczyła. Zawód ten jej się spodobał do tego stopnia, że artystka zaczęła uczęszczać na odpowiednie studia o kierunku medycznym. Narożna z zawodu jest higienistką stomatologiczną. Posiada również dyplom ukończenia odpowiednich kursów. Zdecydowanie, gdyby nurt disco polo rozpadł się, Magdalena Narożna poradziłaby sobie bez muzyki – zapewne wróciłaby do pracy jako higienistka stomatologiczna.

  Tomasz Niecik – twórca kultowego przeboju pt. „Cztery osiemnastki” z pewnością także poradziłby sobie bez muzyki, ponieważ dla ludzi z jego wykształceniem znalazłaby się praca od „ręki”. Wokalista z wykształcenia jest pedagogiem. Jako pedagog specjalizował się w wychowaniu obronnym. Tomek ma także pojęcie o zarządzaniu bezpieczeństwem państwa, ponieważ ma licencjat magistra politologii. Choć w przypadku Niecika zamiłowanie do muzyki wygrywa, jesteśmy przekonani, że gdyby disco polo przestało istnieć – wokalista podjąłby się któregoś ze wspomnianych zawodów.

  Sławomir Świerzyński – lider i wokalista najstarszego zespołu disco polo, Bayer Full. Twórca kultowych już dzisiaj przebojów, które podbijają muzyczny rynek wielokrotnie próbował dostać się do Sejmu z listy PSL. To jednak nie wszystko: muzyk jest dyplomowanym technikiem budowy fortepianów, a więc zna każdy najmniejszy element instrumentu i z pewnością bez problemu poradziłby sobie w nowej pracy.

  MARCIN MILLER, ZENON MARTYNIUK, SHAZZA – INNE ŹRÓDŁO DOCHODU NIŻ MUZYKA?

  Wielu artystów zanim zdecydowało się podbić muzyczne rynki, chodziło – jak każdy do szkoły. Jakie więc szkoły ukończyli Marcin Miller, Zenon Martyniuk oraz Shazza?

  Zawód Zenon Martyniuka, lidera i wokalisty grupy Akcent nie będzie zaskoczeniem. Zanim artystka solidnie wkroczył w świat muzyki miał zupełnie inne plany na swoje życie. Po zdanej maturze muzyk nie myślał nad śpiewaniem. Chciał zostać przy swoim wyuczonym zawodzie, czyli ekonomistą. Zapewne, gdyby jednak nie zdecydował się na założenie zespołu, świat poznałby go od drugiej strony.

  Marcin Miller – wokalista zespołu Boys. Twórca przebojów "Jesteś szalona", „Anulka” czy „Biba” dzisiaj jest niezwykle znany i przeszło trzydzieści lat zaskakuje swoją muzyką. Okazuje się jednak, że Marcin, podobnie jak Sławomir Świerzyński zna konstrukcje budowy fortepianu, ponieważ uczęszczał do Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Gwiazdor disco polo jest absolwentem liceum ekonomicznego Zespołu Szkół Rolniczych w Ełku. Kiedy zakończył naukę w Kaliszu, podjął się studiów na Instytucie Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów w Krakowie. Niestety, po trzech miesiącach zrezygnował poświęcając się muzyce. Nie zmienia to jednak faktu, że gdyby nagle disco polo przestało mieć sens – któryś z wyuczonych zawodów na pewno uratowałby życie Marcinowi i nie pozwolił umrzeć z głodu.

  Shazza – Marlena Magdalena Pańkowska – to niegdyś bardzo aktywna przedstawicielka nurtu disco polo, nazywana przez fanów „królową”. Wokalistka wielu znanych utworów, które zna cała Polska a także zdobywczyni wielu nagród. Artystka urodziła się w Pruszkowie. Co ciekawe, Shazza doskonale zna się na elektronice, bowiem jest absolwentką  Technikum Elektronicznego w Warszawie. To jednak nie wszystko. Po ukończeniu wspomnianego Technikum artystka pracowała w biurze handlu zagranicznego,  a następnie w barze. Jakby nie patrzeć, zmagająca się z chorobą nowotworową Shazza to kobieta, która nie boi się żadnych  wyznań, i jeśli życie zmusiłoby ją do podjęcia pracy w nowym miejscu – z pewnością nie miałaby z nią najmniejszych problemów.

  SŁAWOMIR & KAJRA, RADEK LISZEWSKI

  Radek Liszewski – od 2000 roku działa jako wokalista zespołu Weekend. Od tego czasu pokazał światu wiele przebojów, a jego „Ona tańczy dla mnie” okazała się być ogromnym kluczem do sukcesu. Utwór ma już 11 lat, a wciąż  towarzyszy fanom podczas przeróżnych zabaw. Co jednak gdyby życie potoczyło się inaczej?

  Radek ma ukończoną szkołę podstawową. Muzyk nie posiada matury, a więc ukończywszy pełnoletniość musiał jakoś zacząć na siebie zarabiać. Artysta pobrał się w wieku 20 lat, a więc żeby utrzymać rodzinę podejmował się różnych zawodów: był murarzem, taksówkarzem, kelnerem. Pracował nawet w rozlewni alkoholi.  Dziś jest wielkim artystą, który zabawia swoją muzyką grono tysiąca osób. Gdyby los chciał spłatać Radkowi jakieś figla, wskutek których zmuszony byłby przestać tworzyć piosenki, najprawdopodobniej starałby się o pracę w którymś z wymienionych wyżej zawodów.

  Kajra i Sławomir  - muzyczno-aktorskie małżeństwo, uwielbiane przez internautów oraz fanów muzyki rozrywkowej. Gospodarze m.in. nowej wersji programu „Tak to leciało”. Magdalena z zawodu jest aktorką, zaś Sławomir piosenkarzem oraz aktorem. Na scenie tworzą wspólnie wybuchową mieszankę. Oboje skończyli Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Magdę można zobaczyć m.in. w takich produkcjach telewizyjnych jak: „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki”. Aktorka pojawiła się epizodycznie w serialu „Komisarz Alex”, gdzie wcieliła się w rolę pielęgniarki Izabelli Łaniewskiej a także w „Ojcu Mateuszu”, gdzie odebrała rolę nauczycielki Maryli. Sławomira Zapałę – uwielbianego piosenkarza, twórcę przeboju „Miłość w Zakopanem” można zobaczyć w komedii „Futro z misia”, Netflixowej produkcji „Poskromienie złośnicy” oraz wielu serialach m.in. „Blondynka”.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Siódme urodziny Waszego Radia – Na scenie gwiazdy disco polo i nie tylko! Kto wystąpi już 14 kwietnia?
  2. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
  3. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!
  4. Wokalista disco polo przewraca świat tej muzyki do góry nogami?! Zobaczcie, co przygotował!
  5. Carmelovi w nowym hicie: 'Ona Jest Jak Anioł'! Zobacz przedpremierę!
  6. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  7. Joanna Narożna w nietuzinkowej sukni! Królowa disco polo jest tylko jedna?? | VIDEO
  8. Elegancja z prowokacją?! Znana wokalistka disco polo w odważnej sesji! Nie uwierzysz, jak wygląda Jagoda

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie