2023-05-13T09:22:00+02:00 Katastrofa na koncercie Pięknych i Młodych! Magdalena Narożna wyznała prawdę, a fani byli w szoku Czy wiesz, co zdarzyło się na koncercie zespołu Piękni i Młodzi, który przerwała Magdalena Narożna? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie problemy techniczne mogą https://disco-polo.info/uploads/news/katastrofa-na-koncercie-pieknych-i-mlodych-magdalena-narozna-wyznala-prawde-a-fani-byli-w-szokujpg.jpg Disco-Polo.info

Katastrofa na koncercie Pięknych i Młodych! Magdalena Narożna wyznała prawdę, a fani byli w szoku


Czy wiesz, co zdarzyło się na koncercie zespołu Piękni i Młodzi, który przerwała Magdalena Narożna? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie problemy techniczne mogą pokrzyżować plany artystom podczas trasy koncertowej. Sprawdź, jakie są najważniejsze wyzwania dla wokalistów i zespołów, które chcą zadowolić swoich fanów i stworzyć niezapomniane show.

Autor: Adam Begier, 13 Maj 2023  09:22
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Katastrofa na koncercie Pięknych i Młodych! Magdalena Narożna wyznała prawdę, a fani byli w szoku
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marcin Miller BOYS zaskoczył premierą pt."Krótki SMS"! Ta nowość podbije listy przebojów?! Jest lepsza niż "Wolność"?
 2. "Zasada Przyciągania" zespołu Megam w nowej klubowej wersji! Ten hit disco polo podbije listy przebojów?!
 3. Matt Palmer idzie na sam szczyt! Książe Latino otworzył sobie tym drzwi do wielkiej kariery! Lawina GRATULACJI i słów uznania!
Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI: KONCERT POD BYDGOSZCZĄ

  Trasy koncertowe są dla artystów nie lada wyzwaniem. Wokaliści, którzy chcą zadowolić swoich fanów i dać z siebie wszystko na scenie, muszą być przygotowani na każdą sytuację. Niestety, niekiedy zdarzają się nieprzewidziane problemy techniczne, które wymagają przerwania koncertu. Tak też stało się w przypadku zespołu Piękni i Młodzi, którego koncert przerwała Magdalena Narożna.

  Jeden z koncertów zespołu Piękni i Młodzi w zeszłym roku odbył się w miejscowości Sicienko pod Bydgoszczą. Muzycy byli gwiazdą wieczoru podczas organizowanego festynu rodzinnego. Na scenie, przy pełnej widowni, zaczęły rozbrzmiewać największe przeboje zespołu, w tym utwór "Niewiara". Niestety, nagłośnienie zepsuło się w trakcie występu, co zmusiło Magdalenę Narożną do przerwania koncertu.

  MAGDA NAROŻNA: NIE DA SIĘ TAK PRACOWAĆ

  Wokalistka starała się wyjaśnić fanom, że przerwanie koncertu nie było zależne od artystów, a nagła usterka zepsuła całą zabawę. Magdalena Narożna powiedziała: „To nie jest zależne od nas, a uwierzcie że my też niekomfortowo się czujemy, bo naprawdę nie da się tak pracować, więc zrobimy jeszcze chyba dwie minutki przerwy, żeby doszło do tego.

  Żebyśmy mogli normalnie pracować, i żebyście wy się dobrze bawili. Cierpliwości, my naprawdę chcemy dla Was zaśpiewać z całego serduszka, bo dla Was tu przyjechaliśmy.” Wokalistka opuściła scenę, a fani pozostali w oczekiwaniu na dalszy rozwój wydarzeń. Niestety, mimo starań organizatorów i techników, usterka nie została naprawiona. Zespół dokończył koncert, ale piosenki słychać było tylko z ich odsłuchu. Najwierniejsi fani jednak nie przejmowali się tym faktem i wciąż śpiewali największe przeboje zespołu.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  KALENDARZ KONCERTOWY NA ROK 2023

  Wokaliści i zespoły mają wypełnione kalendarze na rok 2023. Koncerty będą miały miejsce w plenerze, podczas różnorakich festynów. Organizatorzy koncertów muszą jednak pamiętać o tym, żeby zapewnić odpowiednie nagłośnienie i sprzęt techniczny, który umożliwi bezproblemowy przebieg występu. Tylko wtedy fani będą mogli w pełni cieszyć się muzyką swoich ulubionych artystów. Wokaliści i zespoły starają się dać z siebie wszystko na scenie i stworzyć dla swoich fanów niezapomniane show. Dlatego ważne jest, żeby wszystko działało bez zarzutu. Niemniej jednak, jak pokazał przypadek zespołu Piękni i Młodzi, nie wszystko da się przewidzieć i czasami techniczne usterki zdarzają się nawet najlepszym. Koncerty to dla artystów nie tylko okazja do promowania swojej muzyki, ale też sposób na kontakt z fanami i budowanie relacji. Wiele osób czeka na występy swoich ulubionych wykonawców i to dla nich wokaliści starają się dać z siebie wszystko na scenie. Mimo, że zdarzają się sytuacje, jak ta z udziałem zespołu Piękni i Młodzi, to fani wciąż są gotowi wspierać swoich idoli i bawić się przy ich muzyce.

  Trasy koncertowe to dla artystów nie lada wyzwanie, ale też szansa na zbudowanie relacji z fanami i pokazanie swojego talentu. Niestety, niekiedy problemy techniczne mogą pokrzyżować plany i wymusić przerwanie koncertu. Jednak, jak pokazał przypadek zespołu Piękni i Młodzi, fani wciąż pozostają przy swoich ulubionych artystach i wspierają ich w trudnych sytuacjach.

  Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Czułe Słowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega premiera: Shine powraca z nowym hitem "Dla ciebie tańczyć chcę"!
  2. Topky w Natarciu! Nowy Hit disco polo 'Kto wkurzy Cię jak ja' Rozbija Bank! To najlepsza premiera w tym roku?
  3. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
  4. Znana wokalistka disco polo Angelika Żmijewska zachwyca w Barcelonie – Wygląda jak supermodelka?! Gwiazda podbija internet | ZDJĘCIA
  5. Szlagiery Polskich Kurortów: Niezapomniane Hity z Ciechocinka! Te piosenki podbijają serca Polaków! Znasz je wszystkie?!
  6. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
  7. Zostań GWIAZDĄ Disco Star: Precasting na POLOTV.PL - Jak się Zgłosić?
  8. Albik i Zespół Effect ponownie w akcji! Nowy utwór „Wariatka” HITEM lata 2024? Posłuchaj przedpremierę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie