2023-12-21T17:15:00+01:00 Kaszubska Influencerka z nowością pt. "Bursztynu sznur". Mamy przed premierę! To muzyczny sztos?! Zapowiedź hitu disco polo: 'Bursztynowy Sznur' - miłość i tradycja Kaszub w nowym utworze Kaszubskiej Influencerki. https://disco-polo.info/uploads/news/kaszubska-influencerka-z-nowoscia-pt-bursztynu-sznur-mamy-przed-premiere-to-muzyczny-sztosjpg.jpg Disco-Polo.info

Kaszubska Influencerka z nowością pt. "Bursztynu sznur". Mamy przed premierę! To muzyczny sztos?!


Zapowiedź hitu disco polo: 'Bursztynowy Sznur' - miłość i tradycja Kaszub w nowym utworze Kaszubskiej Influencerki.

Autor: Adam Begier, 21 Grudzień 2023  17:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kaszubska Influencerka z nowością pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 2. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
 3. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!

  Disco polo nieustannie zaskakuje swoją różnorodnością i zdolnością do ukazywania lokalnych kultur w Polsce. Najnowszym dowodem na to jest nadchodzący hit "Bursztynowy Sznur" od Kaszubskiej Influencerki, artystki znanej z głębokiego związku ze swoim regionem. Utwór ten, zapowiadany jako prawdziwe odzwierciedlenie kaszubskiej duszy, już przed premierą wzbudza zainteresowanie wśród fanów.

  Miłość i Kaszuby

  Podstawą do powstania "Bursztynowego Sznura" była prawdziwa miłość - ta, która połączyła Mateusz Bullmann z „Nordy” i Anię Kupper ze Szwajcarii Kaszubskiej. Ta historia nie tylko uosabia romantyzm, ale i podkreśla silne więzi z regionem. Mateusz i Ania, będąc inspiracją utworu, są przykładem pięknego małżeństwa, mieszkającego w Kolanie na Kaszubach, które skutecznie łączy życie rodzinne z pasją do swoich korzeni.

  Nagranie odbyło się w Tucholi u Roberta Łobody, a teledysk kręcono w malowniczych lokalizacjach takich jak Kuźnica, Jastarnia czy Hel. Co istotne, w klipie wystąpili autentyczni mieszkańcy Kaszub, w tym rybacy Tadeusz Bolda i Paweł Kucira. Również postaci Ani i Mateusza zagrała para z powiatu bytowskiego - Gosia Sztandera i Michał Kryczka. Taka mieszanka prawdziwych historii i osób z regionu nadaje utworowi szczególną wartość i autentyczność.

  Kaszubska Influencerka podkreśla, że jej twórczość nie ogranicza się do oczywistych rozwiązań. Wszystkie jej utwory mają odzwierciedlać rzeczywisty świat regionu, w którym mieszka. "Póki pomysły się nie wyczerpią, wszystkie utwory będą miały kaszubską duszę," mówi artystka, dając wyraz swojemu głębokiemu przywiązaniu do lokalnej kultury.

  "Bursztynowy Sznur" jest nie tylko utworem muzycznym, ale też opowieścią o Kaszubach, miłości i życiu w zgodzie z tradycją. To zapowiedź tego, jak disco polo może być medium do wyrażania lokalnych historii i kultur. Czy nowa propozycja Kaszubskiej Influencerki stanie się hitem na miarę największych przebojów disco polo? Czas pokaże, ale już teraz możemy być pewni, że "Bursztynowy Sznur" wniesie do gatunku świeżość i autentyczność, której fani na pewno poszukują.

  Premiera już 25 grudnia! 

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Lares prezentuje cover utworu "Granica"
  2. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie
  3. Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!
  4. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
  5. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
  6. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
  7. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  8. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie