2023-11-09T14:52:00+01:00 Kaszubska Influencerka i jej weselna propozycja pt. "Wesele" Karolina Stankowska promuje kaszubskie tradycje w hitowym utworze "Wesele" z energetycznym teledyskiem. https://disco-polo.info/uploads/news/kaszubska-influencerka-i-jej-weselna-propozycja-pt-weselejpg.jpg Disco-Polo.info

Kaszubska Influencerka i jej weselna propozycja pt. "Wesele"


Karolina Stankowska promuje kaszubskie tradycje w hitowym utworze "Wesele" z energetycznym teledyskiem.

Autor: Adam Begier, 09 Listopad 2023  14:52
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kaszubska Influencerka i jej weselna propozycja pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
 2. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
 3. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!

  Disco polo nie przestaje zaskakiwać, łącząc regionalne kultury z pulsującym rytmem tanecznych przebojów. Tym razem na scenę muzyki rozrywkowej wkroczyła z energią Karolina Stankowska, której najnowszy utwór "Wesele" jest hołdem dla jej rodzimych Kaszub. Artystka, znana w mediach społecznościowych jako Kaszubska Influencerka, z wdziękiem i zaangażowaniem wplecie w teksty piosenek ducha swojego regionu, promując język i kulturę Kaszub.

  Kaszuby w Rytmie Disco Polo

  Nie jest tajemnicą, że disco polo ma swoich wiernych fanów w każdym zakątku Polski, ale to, co zrobiła Karolina Stankowska, to prawdziwa perełka wśród regionalnych inspiracji w tym gatunku. Pochodząca z serca Kaszub artystka, z nieukrywaną pasją tworzy muzykę, która jest mostem między nowoczesnością a tradycją. Jej utwór "Wesele" to kolorowa opowieść, która w rytmach disco polo opisuje kaszubskie zwyczaje i zabawy weselne. To właśnie dzięki takim inicjatywom, regionalna kultura może być promowana na szeroką skalę, a tradycje przekazywane kolejnym pokoleniom.

  Teledysk do utworu "Wesele" to prawdziwy energetyczny koktajl - nie tylko ze względu na muzykę, ale również obraz. Karolina Stankowska zadbała, aby w klipie wystąpili autentyczni Kaszubi, co dodaje produkcji autentyczności. Szczególnie wzruszający jest udział świeżo poślubionej młodej pary, która wprowadza widzów w autentyczną atmosferę kaszubskiego wesela. Klip jest nie tylko wizualną ucztą, ale i okazją do uczestnictwa w kaszubskiej fiestie bez wychodzenia z domu.

  Od momentu premiery teledysku Karolina, jako Kaszubska Influencerka, odwiedziła z koncertami kilka wesel, gdzie jej utwór "Wesele" zyskał status hitu i został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez Kaszubów. To pokazuje, że disco polo ma moc łączenia ludzi niezależnie od ich pochodzenia, a także potrafi być wyrazistym medium kulturowym.

  Artystka przez swoją działalność udowadnia, że można z sukcesem połączyć miłość do muzyki z promowaniem lokalnej kultury. Jej działania są dowodem na to, że disco polo, często postrzegane jako gatunek lekki i niezobowiązujący, może mieć też głębszy wymiar i przesłanie.

  Karolina Stankowska jako Kaszubska Influencerka to zjawisko w świecie disco polo, które zasługuje na uwagę nie tylko fanów tego gatunku, ale wszystkich, którzy cenią sobie polskie regionalne dziedzictwo kulturowe. Jej utwór "Wesele" to zapowiedź kolejnych interesujących projektów, które mają szansę nie tylko roztańczyć Polskę, ale również pokazać jej różnorodność i bogactwo. Czekamy z niecierpliwością na kolejne produkcje tej niezwykle barwnej artystki z Kaszub.


  Kaszubska Influencerka - WESELE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?
  2. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  3. Piknik Charytatywny w Trzcinicy! Zagrają gwiazdy disco polo! Kto wystąpi?
  4. Uwielbiane wokalistki disco polo Top Girls skradły show w Cycowie! Ten występ przejdzie do historii?!| VIDEO
  5. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon
  6. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  7. Nowe gwiazdy na scenie disco polo! Kokardeczki w rytmach latino prezentują nowość "Tańczy sama" To nowy HIT?!
  8. Skolim i Cleo biją rekordy! „Dziewczyno Piękna” numerem 1 w Polsce! TO najlepsza premiera tego roku?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie