2023-11-26T14:00:00+01:00 Koniec koncertów dla Kaszubskiej Influencerki?! Zobaczcie co planuje zdolna wokalistka disco polo! Karolina Stankowska, znana jako Kaszubska Influencerka, kończy koncerty okolicznościowe, przygotowując się do świątecznych występów w świecie disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/koniec-koncertow-dla-kaszubskiej-influencerki-zobaczcie-co-planuje-zdolna-wokalistka-disco-polojpg.jpg

Koniec koncertów dla Kaszubskiej Influencerki?! Zobaczcie co planuje zdolna wokalistka disco polo!

Autor: Adam Begier , 26 Listopad 2023  14:00
Koniec koncertów dla Kaszubskiej Influencerki?! Zobaczcie co planuje zdolna wokalistka disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Karolina Stankowska, znana jako Kaszubska Influencerka, kończy koncerty okolicznościowe, przygotowując się do świątecznych występów w świecie disco poloReklama

  Reklama

  Karolina Stankowska, znana szerzej jako Kaszubska Influencerka, zakończyła właśnie swoją obfitą w występy sezonową serię koncertów okolicznościowych. Zdolna artystka disco polo, która zdobyła serca fanów swoim unikalnym stylem i charyzmą, ogłosiła ten etap swojej kariery za zamknięty, otwierając sobie drzwi do nowych muzycznych wyzwań.

  Koniec Jednego Rozdziału, Początek Następnego

  Koniec sezonu koncertów okolicznościowych jest dla wielu artystów momentem refleksji i planowania przyszłości. Karolina Stankowska, podsumowując ten etap, nie ukrywa satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć. "Zagraliśmy dziś z Piotrem ostatni koncert jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe " - napisała na swoim profilu społecznościowym, dzieląc się z fanami tym doniosłym momentem.

  Jednak zakończenie serii koncertów okolicznościowych nie oznacza dla Stankowskiej przerwy w aktywności artystycznej. "Od przyszłego tygodnia ruszają próby do koncertów świątecznych  Szczegóły niebawem " - zapowiedziała artystka. To wskazuje na jej dynamiczne podejście do kariery i chęć eksplorowania nowych muzycznych obszarów, tym razem w tematyce świątecznej.

  Koncerty świąteczne mają w Polsce długą tradycję, a włączenie się w tę tradycję przez tak uznanej artystki disco polo, jaką jest Karolina Stankowska, niewątpliwie wzbudza zainteresowanie. Fani już teraz z niecierpliwością czekają na ogłoszenie szczegółów i dat tych wydarzeń, które z pewnością będą jednymi z najbardziej oczekiwanych momentów w kalendarzu koncertowym tego gatunku muzycznego.

  Karolina Stankowska, znana również jako Kaszubska Influencerka, to postać, która zyskała uznanie nie tylko na lokalnej scenie muzycznej. Jej kariera to przykład, jak za pomocą talentu, ciężkiej pracy i umiejętności wykorzystania mediów społecznościowych można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

  Zobacz również: „Balet” - Nowa klubowa odsłona hitu Geska!

  Stankowska, niezmiennie inspirując swoich fanów, pokazuje, że w świecie muzyki disco polo ciągle jest miejsce na nowe pomysły i świeże podejście. Jej unikalna tożsamość artystyczna, połączona z korzeniami kaszubskimi, dodaje jej twórczości wyjątkowego smaku.

  Reklama

  Kaszubska Influencerka - WESELE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera! Kwestia 07 i Dance 2 Disco znowu w muzycznym duecie! Nowość: "Na Księżyc (Toksyna 2)"
  2. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?
  3. Lawina komentarzy! Uwielbiana formacja disco polo Massive zgarnęła właśnie fortunę. Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  4. Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!
  5. Klaudia Zielińska w studio z Detmim! Mamy przedpremierę! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  7. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  8. Bartek Padyasek z Dbomb i jego ukochana Natalia Troczyńska na stoku w Madonna di Campiglio

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie