2023-11-29T20:15:00+01:00 "Wesele" Kaszubskiej Influencerki to prawdziwy hit! Historia powstania teledysku zaskakuje! "Wesele" Kaszubskiej Influencerki - unikatowe połączenie disco polo z kaszubskimi tradycjami i autentycznym teledyskiem pełnym lokalnych akcentów. https://disco-polo.info/uploads/news/wesele-kaszubskiej-influencerki-to-prawdziwy-hit-historia-powstania-teledysku-zaskakujejpg.jpg

"Wesele" Kaszubskiej Influencerki to prawdziwy hit! Historia powstania teledysku zaskakuje!

Autor: Adam Begier , 29 Listopad 2023  20:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy

"Wesele" Kaszubskiej Influencerki - unikatowe połączenie disco polo z kaszubskimi tradycjami i autentycznym teledyskiem pełnym lokalnych akcentów.Reklama

  Reklama

  Karolina Stankowska, znana szerzej jako Kaszubska Influencerka, zaskakuje rynek disco polo swoim najnowszym utworem "Wesele". Ten niebanalny kawałek muzyczny nie tylko wpisuje się w klasyczne brzmienia gatunku, ale też wyróżnia się unikatowym podejściem do procesu produkcji. Trudności, które towarzyszyły tworzeniu utworu, okazały się kluczem do jego niepowtarzalności. Podwójne sesje nagraniowe i zmiany aranżacji nadały piosence ostateczny, wyjątkowy charakter.

  Teledysk - Więcej niż Muzyka, to Kaszubska Dusza

  Teledysk do "Wesele" stanowi prawdziwą perłę w koronie tego projektu. W przeciwieństwie do wielu innych klipów disco polo, nie wykorzystano tutaj profesjonalnych modeli. Zamiast tego, Karolina postawiła na autentyzm, angażując do projektu prawdziwych Kaszubów z różnych zakątków regionu. Wśród nich znaleźli się lokalni muzycy, orkiestra weselna, a nawet koło gospodyń. Ta autentyczność rozciąga się również na samą oprawę – podczas kręcenia klipu serwowano tradycyjny rosół, chleb ze smalcem oraz lokalne wędliny, co jeszcze bardziej wzmacniało wrażenie prawdziwego wesela.

  Niezwykle ciekawym elementem teledysku jest udział pary młodej oraz świadków, którzy są prawdziwymi nowożeńcami. Karolina poznała ich na weselu, gdzie po raz pierwszy przedstawiła utwór "Wesele". Ich zgodę na udział w projekcie uzyskała po prostu po ich własnym ślubie, co dodaje klipowi jeszcze większej autentyczności.

  Teledysk "Wesele" wyróżnia się również obecnością tradycyjnych kaszubskich motywów, takich jak postacie baby i dziada na weselu. To świadome nawiązanie do lokalnej kultury i obyczajów dodaje utworowi głębi i pozwala na nowo odkrywać bogactwo regionalnych tradycji w ramach popularnej muzyki disco polo.

  Karolina Stankowska, dzięki swojemu podejściu, udowadnia, że disco polo jest gatunkiem elastycznym, który może służyć nie tylko rozrywce, ale też promocji lokalnych tradycji i kultury. Jej "Wesele" to dowód na to, że muzyka taneczna może być zarówno lekka i przyjemna, jak i głęboka w swoim przesłaniu.

  Reklama

  Kaszubska Influencerka - WESELE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?
  2. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo! Marlena Sztando z zespołu Szpilki podgrzewa atmosferę
  3. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  4. Milionowy sukces na YouTube! Czy 'Ogień' Focusa i Blondi to najlepszy duet disco polo?
  5. To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie".
  6. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną
  7. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  8. Dlaczego disco polo jest popularne?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie