Reklama


Reklama

Kajra (Żona Sławomira) szczerze o muzyce: "Kocham to nasze discopolo"

2018-11-06T15:30:00+01:00 Kajra (Żona Sławomira) szczerze o muzyce: "Kocham to nasze discopolo" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/kajra-zona-slawomira-kocham-to-nasze-discopolo-1540633589.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Kajra
Reklama


Ogólna

Żona Sławomira zaciekawiła swoich internatów odważnym wpisem, który udostępniła w mediach społecznościowych

Reklama

Sławomir to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych artystów ostatnich miesięcy. Wraz ze swoją żoną tworzą zespół, który koncertuje bardzo dużo, a ich przeboje zna doskonale cała Polska.

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Kajra jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często udostępnia smaczki z życia prywatnego jak i tego zawodowego. Ostatnio udostępniła nagranie na Instagramie z ironicznym podpisem "Kocham to nasze discopolo". Sławomir od prawie samego początku stara się odciąć od naszej rodzimej muzyki, ale mimo wszystko wiele osób uważa, że to co gra, to szeroko rozumiane disco polo.

Samozwańczy król rock-polo "uprawia" muzykę, która faktycznie delikatnie różni się od produkcji Zenona Martyniuka, czy Marcina Millera, ale różnica jest na tyle niewielka, że fani wolą to nazwać po prostu disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!
  2. Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!
  3. Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.