Już niedługo: Basta - Miłość bierze co chce

Już niedługo: Basta - Miłość bierze co chce

Fani zespołu Basta mają powody do radości. Zespół udostępnił w sieci zapowiedź swojej kolejnej propozycji muzycznej. Tym razem grupa zapewnia, że „Miłość bierze co chce”. Koniecznie zobaczcie zapowiedź. Od początku swojej kariery zespół Bas...

Zobacz też Gwiazdor disco polo Marcin Siegieńczuk z synem na meczu Polska Albania. Pokazali wspólne zdjęcie

Reklama

Fani zespołu Basta mają powody do radości. Zespół udostępnił w sieci zapowiedź swojej kolejnej propozycji muzycznej. Tym razem grupa zapewnia, że „Miłość bierze co chce”. Koniecznie zobaczcie zapowiedź.

Czy ktoś zniszczył wizerunek Sandry Skarłosz z Orłów? Jest stanowcza odpowiedź artystki Warto przeczytać: Czy ktoś zniszczył wizerunek Sandry Skarłosz z Orłów? Jest stanowcza odpowiedź artystki

 

Reklama

Od początku swojej kariery zespół Basta sukcesywnie pnie się w górę. Przez ponad 7 lat swojego istnienia zespół uplasował się w czołówce przedstawicieli polskiej muzyki tanecznej i wydał takie przeboje jak „Hej czy Ty wiesz kochanie”, „Mała Prawda”, „W niebie miejsca nie ma”, „Już nie zatańczy dla mnie”, „Ta miłość”. Ponadto zespół znany jest również z duetów m.in.: Basta & Cayenn, Basta & Bobi, Basta & Marcin Miller.

 

Reklama

Po pomyślnej produkcji sprzed dwóch tygodni pt. „Ciągle czuję Cię”, którą wokalistka Eva Basta nagrała wspólnie z Kordianem, przyszedł czas na kolejną propozycję. Tym razem w swojej twórczości zespół będzie nas zapewniał że „Miłość bierze co chce” i taki też ma tytuł najnowsza piosenka, której premiera wkrótce. Na razie grupa Basta, udostępniła tylko krótkie demo utworu. Według nas jest to żwawy fragment, który z pewnością ma predyspozycje na fajny przebój.

 

Czy będzie to kolejna nieujarzmiona produkcja odzwierciedlająca żywiołowy charakter członków zespołu Basta: Evy, Mariusza, Bogusia i Asi? Okaże się niebawem. Tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z krótką zapowiedzią nowości „Miłość bierze co chce”.

 

Zobacz
Agbe półnaga na śniegu - czy wokalistka disco przeszła samą siebie? Zobacz również: Agbe półnaga na śniegu - czy wokalistka disco przeszła samą siebie?
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Który wokal męski w disco polo jest najlepszy?
Zenek Martyniuk
0 głosów 0%
1. Marcin Miller
1 głosów 100%
Tomasz Niecik
0 głosów 0%
Czadoman
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Basta
Basta

Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje.

Wszystko o Basta

Basta - artykuły i teledyski

Najnowsze wiadomości, plotki i materiały video
Basta - artykuły i teledyski

Najpopularniejsze o Basta

Najczęściej czytane artykuły

Polecamy