2015-05-22T16:34:00+02:00 Już jest klip od Magdy Niewińskiej – Ja Kocham Oczu Twych Blask Niekwestionowana ikona polskiej muzyki disco – Magda Niewińska. Wokalistka pochodząca z Bielska Podlaskiego, obecnie mieszkająca w Białymstoku od wielu lat dopieszcza fanów https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/mniewinska1280jakochamoczu.jpg

Już jest klip od Magdy Niewińskiej – Ja Kocham Oczu Twych Blask

Autor: Adam Begier , 22 Maj 2015  16:34
Już jest klip od Magdy Niewińskiej – Ja Kocham Oczu Twych Blask
Źródło zdjęć:

Niekwestionowana ikona polskiej muzyki disco – Magda Niewińska. Wokalistka pochodząca z Bielska Podlaskiego, obecnie mieszkająca w Białymstoku od wielu lat dopieszcza fanów muzyki tanecznej zniewalającym i charyzmatycznym głosem. Współpracowała m....Reklama

Niekwestionowana ikona polskiej muzyki disco – Magda Niewińska. Wokalistka pochodząca z Bielska Podlaskiego, obecnie mieszkająca w Białymstoku od wielu lat dopieszcza fanów muzyki tanecznej zniewalającym i charyzmatycznym głosem. Współpracowała m.in. z Yankielem oraz Marcinem Siegieńczukiem. Laureatka wielu konkursów i festiwali również na szczeblu krajowym oraz twórczyni takich przebojów jak: „Lazurowe oczy”, „Dajcie mi chłopa”, „Mężu mój drogi”.

 
Do tej jakże niewątpliwie gustownej kolekcji dołączyła już kolejna produkcja. Od jakiegoś czasu zapowiadana propozycja pt. „Ja kocham Oczu Twych blask”, którą już teraz możecie oglądać i podziwiać na łamach naszego portalu. Bardzo przyjemna sceneria z pewnością przeniesie Was w świat marzeń i beztroski, wakacyjnej fantazji. Kto chociaż raz był na mazurach wie, jak urokliwym miejscem jest tutejszy obszar. Wyśpiewana historia uczuć i westchnień kobiety do ukochanego idealnie współgra z tym fantastycznym miejscem. „we włosach wiatr, w uśmiechu świat a w ramionach ja” – śpiewa wokalistka w swojej najnowszej propozycji.

 

Magda Niewińska słynie z niebanalnych produkcji oraz ciekawych scenerii. Jej propozycje są ponadprzeciętne, dopracowane i gustowne, podobnie jak najnowsza premiera pt. „Ja kocham Oczu Twych blask”, którą już teraz gorąco Wam polecamy.

 


Polecamy
JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

Kiler - Jazda, Jazda, Jazda...


Przeczytaj również:
  1. Maciej Smoliński rozgrzewa USA! Zobaczcie jego występ!
  2. LaViola rozgrzewa scenę disco polo: Nowa produkcja na horyzoncie
  3. Kacper Pluta zaskakuje premierą "Drugi shot"! NOWOŚĆ podbije listy przebojów?!
  4. Defis i nowy wymiar disco polo: "Ty i Ja" – Premiera Teledysku, która obiecuje rewolucję?!
  5. "Jazda, Jazda, Jazda" - Fenomen Rock'n'Rollowy, który zdobywa Polskę i nie tylko!
  6. "Szach Mat" w nowej odsłonie! Posłuchajcie wersji od Dance 2 Disco!
  7. "Jak mam nie kochać" - nowość disco polo od Dj Grzesia, który podbija scenę disco polo!
  8. Agbe i Dawid Narożny śpiewają "Ona działa na mnie jak" w kolejce na Gubałówkę! Zobaczcie nagranie!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie