Reklama


Reklama

Roztańczona propozycja od gwiazdy disco polo! Ta premiera to hit!

2020-05-19T18:39:00+02:00 Roztańczona propozycja od gwiazdy disco polo! Ta premiera to hit! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/roztanczona-propozycja-od-gwiazdy-disco-polo-ta-premiera-to-hit-1589906148.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Obok tak spójnej produkcji nie mogliśmy przejść obojętnie! Magda tą publikacją sprawiła wielką przyjemność nie tylko swoim fanom,

Reklama

W świecie disco polo prawie codziennie odbywa się taneczna premiera! Niektóre pojawiają się z zaskoczenia, większość jest jednak starannie wcześniej zapowiadana, by fani z niecierpliwością oczekiwali, aż wybije godzina publikacji nowego hitu! W tych wyjątkowych czasach, nic tak nie cieszy jak gorąca nowość od naszej ulubionej gwiazdy!

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Nieustannie biegnący czas, przyniósł taką właśnie niespodziankę! Magda Niewińska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo, zaskoczyła wszystkich! 

Jej premierowy utwór pt. „Pijmy zdrowie”, to z pewnością przyszły hit polskich parkietów! Piękna, melodyjna muzyka, ozdobiona dobrze przemyślanym tekstem, szybko wywinduje ten utwór na szczyty list przebojów! Internauci z zachwytem wyrazili swoje pierwsze opinie: „Doskonała piosenka”, „Super produkcja”!

Dodatkowym niekwestionowanym atutem jest teledysk, w którym oprócz wokalistki, możemy podziwiać profesjonalną parę taneczną, w bogato zdobionych strojach!

Obok tak spójnej produkcji nie mogliśmy przejść obojętnie! Magda Niewińska tą publikacją sprawiła wielką przyjemność nie tylko swoim fanom, ale wszystkim miłośnikom muzyki disco polo!

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna Justyna z Top Girls na gorących zdjęciach! Uwagę przyciąga jej cudowny brzuch!
  2. Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!
  3. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.