Reklama
Polecamy


Reklama

Roztańczona propozycja od gwiazdy disco polo! Ta premiera to hit!

2020-05-19T18:39:00+02:00 Roztańczona propozycja od gwiazdy disco polo! Ta premiera to hit! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/roztanczona-propozycja-od-gwiazdy-disco-polo-ta-premiera-to-hit-1589906148.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Obok tak spójnej produkcji nie mogliśmy przejść obojętnie! Magda tą publikacją sprawiła wielką przyjemność nie tylko swoim fanom,

Reklama

W świecie disco polo prawie codziennie odbywa się taneczna premiera! Niektóre pojawiają się z zaskoczenia, większość jest jednak starannie wcześniej zapowiadana, by fani z niecierpliwością oczekiwali, aż wybije godzina publikacji nowego hitu! W tych wyjątkowych czasach, nic tak nie cieszy jak gorąca nowość od naszej ulubionej gwiazdy!

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Nieustannie biegnący czas, przyniósł taką właśnie niespodziankę! Magda Niewińska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo, zaskoczyła wszystkich! 

Jej premierowy utwór pt. „Pijmy zdrowie”, to z pewnością przyszły hit polskich parkietów! Piękna, melodyjna muzyka, ozdobiona dobrze przemyślanym tekstem, szybko wywinduje ten utwór na szczyty list przebojów! Internauci z zachwytem wyrazili swoje pierwsze opinie: „Doskonała piosenka”, „Super produkcja”!

Dodatkowym niekwestionowanym atutem jest teledysk, w którym oprócz wokalistki, możemy podziwiać profesjonalną parę taneczną, w bogato zdobionych strojach!

Obok tak spójnej produkcji nie mogliśmy przejść obojętnie! Magda Niewińska tą publikacją sprawiła wielką przyjemność nie tylko swoim fanom, ale wszystkim miłośnikom muzyki disco polo!

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  3. Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.