2021-06-20T19:09:00+02:00 Już dziś rusza Wakacyjna trasa dwójki 2021 w Mrągowie! Na scenie największe gwiazdy disco polo! Lista wyk Równo o godzinie 20:25 na antenie TVP2 rozpocznie się to muzyczne wydarzenie. To będzie z pewnością najgorętsze przywitanie lata w naszym kraju. https://disco-polo.info/uploads/news/juz-dzis-wakacyjna-trasa-dwojki-2021-w-mragowie-na-scenie-najwieksze-gwiazdy-disco-polojpg.jpg

Już dziś rusza Wakacyjna trasa dwójki 2021 w Mrągowie! Na scenie największe gwiazdy disco polo! Lista wykonawców

Autor: Adam Begier , 20 Czerwiec 2021  19:09
Już dziś rusza Wakacyjna trasa dwójki 2021 w Mrągowie! Na scenie największe gwiazdy disco polo! Lista wykonawców
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Równo o godzinie 20:25 na antenie TVP2 rozpocznie się to muzyczne wydarzenie. To będzie z pewnością najgorętsze przywitanie lata w naszym kraju.

Reklama

    Reklama

    Po ponad rocznej przerwie koncerty ulubionych artystów są znów organizowane co oznacza, że bez większego problemu można wybrać się na muzyczne wydarzenia w naszym kraju. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy uwielbiają zabawy w rytm największych hitów muzycznych. 

    WAKACYJNA TRASA DWÓJKI - KTO WYSTĄPI?!

    Właśnie dziś powraca największa trasa koncertowa w naszym kraju. Wakacyjna Trasa Dwójki to cykl koncertów w malowniczych zakątkach naszego kraju z największymi gwiazdami. 

    Pierwszy koncert w tym roku odbędzie się właśnie dziś tj. 20 czerwca w Mrągowie, gdzie nie zabraknie artystów disco polo. Na scenie zobaczymy króla disco polo - Zenona Martyniuka i grupę Akcent, rodzinę Gwiazdowskich, czyli formację Mig oraz po raz pierwszy twórcę wielu hitów disco polo zespół Bayer.

    Oprócz przedstawicieli muzyki disco polo zobaczymy również na scenie Cleo, Dagmarę Bryzek, Marka Kaliszuka, Joannę Moro, Rafała Brzozowskiego, Alexandrę Stan oraz Odessa Band.

    WAKACYJNA TRASA DWÓJKI - TRANSMISJA NA ŻYWO 

    Równo o godzinie 20:25 na antenie TVP2 rozpocznie się muzyczne wydarzenie. To będzie z pewnością najgorętsze przywitanie lata w naszym kraju.

    Już teraz zapraszamy do Mrągowa i przed telewizyjną dwójkę!


    Polecamy
    BLONDI - TANIE GIERKI

    Matt Palmer - Różowe Versace



    Przeczytaj również:
    1. Skolim i Marcin Miller zaśpiewali wspólnie wielki hit zespołu Milano pt. "O Tobie kochana"
    2. Znana wokalistka disco polo Folk Lady w roli druhny?! Do sieci trafiło tajemnicze zdjęcie!
    3. Paula Karpowicz-Zimecka: Zjawiskowe nogi na wysokich obcasach! Zobaczcie zdjęcia!
    4. Roztańczona Polska na Litwie: Polskie Gwiazdy Królować będą w Solecznikach już dziś!
    5. Gorąca Premiera! Playboys "Król" - To Najlepsza nowość w Tym Roku?!
    6. Eurowizja 2024: Polska znowu w grze! Kim będzie nasz reprezentant? Co z disco polo?
    7. Marioo odkrywa karty! Wokalista w kolaboracji z legendarnym zespołem Viper. Potężny duet zatrzęsie branżą?!
    8. Gorąca premiera! Woners z nową wersję hitu "Szalony weekend".
    Komentarze (0)
    Dodaj komentarz

    Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

    Ostatnio dodane
    Twórz portal razem z nami
    O portalu Disco-Polo.info

    Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

    Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

    Social Media

    Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

    Wydawcą portalu jest: Adam Begier
    Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

    Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA