O Gwiazdach

Już dziś 6 kwietnia przedświąteczny live zespołu Mig!

Już dziś 6 kwietnia przedświąteczny live zespołu Mig!
Zgłoś błąd

Poczuj przedświąteczny klimat w rytmie disco polo! Już dziś o 18:00 zespół Mig przeprowadzi live na swoich social media, gdzie opowie o swojej najnowszej premierze i odpowie na pytania fanów. Poznaj historię i skład zespołu oraz ich największe hity!

Reklama

Chcesz poczuć przedświąteczny klimat w rytmie disco polo? Zespół Mig zaprasza na swoje social media, gdzie już dziś o godzinie 18:00 przeprowadzi live.

Nowa premiera pt. "Zabiorę Cię na bal"

Nie możesz się doczekać nowych hitów od Mig? Już 9 kwietnia ukaże się ich najnowsza premiera pt. "Zabiorę Cię na bal". Zespół opowie o pracy nad singlem i zdradzi pikantne szczegóły.

Reklama

Czy wiesz, że zespół Mig został założony w 2000 roku w miejscowości Pruszkowo w powiecie płońskim? Dowiedz się więcej o historii i składzie zespołu, który tworzą czworo rodzeństwa: Dorota Pstrągowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski na łamach disco-polo.info

Zespół Mig ma na swoim koncie wiele hitów, które podbiły serca fanów muzyki disco polo. Poznaj największe przeboje, takie jak „Nie ma mocnych na Mariolę”, „Wymarzona”, „Miód malina” i „Słodka wariatka”, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.

Reklama

Zadaj pytanie zespołowi Mig

Chcesz poznać tajniki pracy nad nowym albumem Mig? A może zastanawiasz się, co zespół planuje na przyszłość? Teraz masz okazję zadać pytanie swoim ulubionym artystom. Zespół Mig chętnie odpowie na pytania fanów w trakcie swojego przedświątecznego live'u.

Live już dziś o godzinie 18:00

Reklama

Oglądaj

Oglądaj
Zobacz teledysk "MIG - Kocham Cię jak wariat"
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok