Reklama


Reklama

Rodzeństwo z zespołu Disco Polo Mig uszczęśliwiło swoją mamę! Artyści zorganizowali coś wspaniałego!

2020-10-27T18:03:00+01:00 Rodzeństwo z zespołu Disco Polo Mig uszczęśliwiło swoją mamę! Artyści zorganizowali coś wspaniałego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/jedno-swieto-dwa-pomysly-1603711465.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/NaszeMelodieMagazyn
Reklama


Życie gwiazd

W końcu to dzięki niej wyrośliśmy na ludzi. A jej motywacja sprawiła, że gramy na scenie - przyznał Marek Gwiazdowski

Reklama

To było wyjątkowe wydarzenie w rodzinie. Bracia Marek, Sławomir i Krzysztof Gwiazdowscy razem ze swoją siostrą Dorotą Pstrągowską postanowili zrobić niespodziankę swojej mamie Danusi.

Zobacz również: Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!

Członkowie grupy Mig wiedzieli, że z okazji 65. urodzin mama chciałaby spotkać się ze wszystkimi bliskimi. – Chociaż staraliśmy się ograniczyć zaproszonych tylko do wąskiego grona, to i tak nam wyszło prawie 40 osób – relacjonuje w rozmowie z nami Dorota, saksofonistka popularnej grupy MIG.

Rodzeństwo bardzo starało się, by przyjęcie pozostało tajemnicą dla jubilatki. Niestety, plany pokrzyżowała im sama pani Danusia. – Mama wpadła na ten sam pomysł, co my, i sama zaczęła zapraszać gości na przyjęcie w drugiej restauracji. W tej sytuacji musieliśmy jej powiedzieć, że czeka ją coś wyjątkowego i żeby odwołała swoją rezerwację – śmieje się Pstrągowska.

Najważniejsze, że cała uroczystość wypadła znakomicie, a jubilatka bawiła się doskonale w towarzystwie najbliższych jej osób. – Kolejna taka okazja dopiero za pięć lat. Równie hucznie zamierzamy świętować 70. urodziny mamy.

W końcu to dzięki niej wyrośliśmy na ludzi. A jej motywacja sprawiła, że gramy na scenie – podkreśla Marek Gwiazdowski.

Zobacz również: Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!
  2. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!
  3. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.