2017-03-07T18:52:00+01:00 Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo kolejne informacje https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Jubileuszowa-Gala-25-lat-Disco-Polo-kolejne-informacje.jpg

Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo kolejne informacje

Redakcja , 07 Marzec 2017  18:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo kolejne informacje
Źródło zdjęć:

Od słów do czynu tak postąpili pomysłodawcy i organizatorzy „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo”. Już 25 czerwca na imprezowej mapie Polski pojawi się kolejna impreza, która ma szansę stać się jedną z największych w naszym kraju.   Podczas ...

Reklama

Od słów do czynu tak postąpili pomysłodawcy i organizatorzy „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo”. Już 25 czerwca na imprezowej mapie Polski pojawi się kolejna impreza, która ma szansę stać się jedną z największych w naszym kraju.

 

Podczas Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo usłyszymy zarówno legendarne przeboje lat 90-tych, jak i najnowsze hity. Zagrają m.in. Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, Mig, After Party, Czadoman. Pełna lista wykonawców pojawi się już niebawem. W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show będziemy się bawić się w rytm utworów niezmiennie kochanych przez Polaków. Już od 25 lat nie ma w Polsce zabawy, dyskoteki, wesela czy innej imprezy rodzinnej, podczas której nie pojawiłyby się piosenki disco polo. To muzyka, która daje nam radość, wyzwala pozytywne emocje i na którą żywiołowo reagujemy. Wszystkie te wrażenia oraz wiele niespodzianek gwarantujemy uczestnikom „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo”.

 

Organizatorem koncertu jest Grupa ZPR Media, do której należą m.in. największa telewizja muzyczna w Polsce POLO TV oraz najpopularniejsza stacja ponadregionalna Radio VOX FM. Za produkcję koncertu odpowiada Promotor United Entertainment.

 

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Bilety są dostępne na ebilet.pl. Ceny biletów zaczynają się od 29 złoty. Zapraszamy bardzo serdecznie na to muzyczne wydarzenie.

 

Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo kolejne informacje

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  2. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  3. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  4. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  5. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  6. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  7. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  8. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami