Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus zdradza coraz więcej! Już niedługo premiera „Oczy Twe”. Zobaczcie co działo się na planie teledysku! | VIDEO

2018-01-05T18:15:00+01:00 Jorrgus zdradza coraz więcej! Już niedługo premiera „Oczy Twe”. Zobaczcie co działo się na planie teledysku! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/jorrgus-zdradza-coraz-wiecej-juz-niedlugo-premiera-oczy-twe-zobaczcie-co-dzialo-sie-na-planie-teledysku-video-1515171453.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Stykky Media
Reklama


Zapowiedź

Praca przy najnowszym teledysku zespołu Jorrgus pt: „Oczy Twe” idą pełną parą. Zobaczcie krótki film z tego co działo się na planie teledysku.

Reklama

Ostatnie dni dla grupy Jorrgus były bardzo pracowite. Kilkanaście godzin dziennie spędzonych na planie teledysku do najnowszego utworu „Oczy Twe”. Mimo że, współpraca z ekipą Stykky Media, która zajęła się realizacją teledysku, układa się jak zawsze bardzo owocnie, to jak wiecie Jurek to skrupulant. Wszystko musi być dopracowane do perfekcji, aby zadowolić najbardziej wymagających słuchaczy, oraz widzów.

W główne role wcielili się Andrzej Gołub i Kasia Szafraniec, która na co dzień występuje u boku Jurka na koncertach jako tancerka. No i oczywiście lider formacji Jorrgus Jerzy Szuj. Zobaczcie co działo się na planie teledysku w Rzeszowie!

Nowy utwór zapowiada się naprawdę obiecująco, my już słyszeliśmy, wy usłyszycie niebawem… 2.02 to oficjalna data premiery. Czekajcie bo warto! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szokujące zdjęcie tancerki z klipów disco polo. Artystka przeszła ogromną metamorfozę!
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo, pozuje w odważnym stroju. Prysznic w kadrze dodaje jej pikanterii!
  3. Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.