Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus szykuje nowość „Piękna nieznajoma”

2016-12-12T21:07:02+01:00 Jorrgus szykuje nowość „Piękna nieznajoma” https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/jorrgus-piekna-nieznajoma.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Jerzy Szuj aktualnie wypoczywa w Tajlandii. Na oficjalnym facebookowym profilu przesyła gorące pozdrowienia dla swoich fanów.   Wcześniej jednak – tj. przed wyjazdem (przyp. red.) – poinformował on o pracy nad nowym materiałem. A ...

Reklama

Jerzy Szuj aktualnie wypoczywa w Tajlandii. Na oficjalnym facebookowym profilu przesyła gorące pozdrowienia dla swoich fanów.

 

Wcześniej jednak – tj. przed wyjazdem (przyp. red.) – poinformował on o pracy nad nowym materiałem. A dokładniej o jej zakończeniu. Do pełni szczęścia brakuje jedynie teledysku. Najnowsza propozycja będzie nosiła tytuł „Piękna nieznajoma”. 

 

Paszporty przygotowane. Kochani oficjalnie już mogę wam zdradzić tytuł najnowszej produkcji ” Piękna nieznajoma ” to wszystko zobaczycie i usłyszycie już niebawem. Na pewno was nie zawiodę – deklaruje Jurek.

 

My mu wierzymy i oczekujemy na dalsze nowiny związane z nowością. A wy?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.