2019-10-15T10:00:00+02:00 Jorrgus kręci klip do nowej produkcji! Będzie bardzo gorąco https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/jorrgus-kreci-klip-do-nowej-produkcji-bedzie-bardzo-goraco-1571070245.jpg

Jorrgus kręci klip do nowej produkcji! Będzie bardzo gorąco

Redakcja , 15 Październik 2019  10:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Jorrgus kręci klip do nowej produkcji! Będzie bardzo gorąco
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

O czym będzie nowy kawałek?

Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo - Jerzy Szuj poinformował fanów, że kręci teledysk do swojej najnowszej piosenki, która już niebawem trafi do sieci. Myślicie, że to będzie przebój i trafi tą propozycją w serca fanów?

Zobacz również: Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli

Jest czas na prace, ale i na zabawę. Jerzy Szuj z formacji Jorrgus wybrał się na urlop. Jednakże prace zabrał ze sobą. Nie bez powodu mówi się, że w życiu należy robić to, co się lubi - a wtedy człowiek nie przepracuje ani jednego dnia. Zdecydowanie jest to trafne w samo sedno powiedzenie.

Doskonałym przykładem na potwierdzenie tych słów jest wokalista Jorrgus - Jurek Szuj, który wyleciał, aby odpocząć, jednak w międzyczasie napisał, że będzie nagrywać teledysk.

Chyba nie ma nic piękniejszego od pracy, która jest jednocześnie pasją i miłością. Zespół Jorrgus w branży disco polo słynie między innymi z takich utworów, jak „A Ty mnie kochaj” , „Oddam Ci serce” , „Będziesz moja” , a także „Twój jeden szept”.

Piosenki od Jorrgusa są bardzo romantyczne z głębokim przesłaniem. Jak myślicie, tym razem na jaki pomysł wpadł artysta disco polo?

Zobacz również: Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO

O czym będzie kawałek?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  2. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!
  3. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  4. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  5. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  6. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami