Reklama
Polecamy


Reklama

Joker Squad zrealizował nowość pt. "Kochaj Mnie"

2017-11-03T17:53:00+01:00 Joker Squad zrealizował nowość pt. "Kochaj Mnie" https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/joker-squad-zrealizowal-nowosc-pt-kochaj-mnie-1509728027.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Charakterystyczne wokal, świetne brzmienie saksofonu połączone z oryginalną aranżacją to wszystko w nowej produkcji pt. "Kochaj mnie".

Reklama

Formacja Joker Squad, to zwycięzcy publiczności ostatniej edycji Disco Star. Zespół nie poprzestaje działać i już niebawem będzie można podziwiać ich najnowszą produkcję, która jest realizowana przez Respect Media.

Grupa zapewnia, że będzie kolorowo,wesoło,przyjemnie i melodyjnie.Tytuł najnowszej piosenki będzie brzmiał "Kochaj Mnie".

Czy tym chwytliwym tytułem uda się zespołowi rozkochać w sobie fanów disco polo? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.