Reklama
Polecamy


Reklama

Joker Squad w egzotycznej propozycji! Czyżby szykował się nowy hit?

2019-10-14T10:15:00+02:00 Joker Squad w egzotycznej propozycji! Czyżby szykował się nowy hit? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/joker-squad-w-egzotycznej-propozycji-czyzby-szykowal-sie-nowy-hit-1570913391.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zgadzacie się z nami?

Reklama

Wszystko na to wskazuje, że formacja Joker Squad nagrała utwór, który już niebawem podbije klubowe parkiety. Przesłuchajcie sami!

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Joker Squad wprowadza do świata disco polo bardzo pozytywną energię, która podczas koncertów udziela się wszystkim fanom. Grupę Joker Squad tworzy Paweł Heppner wraz z przepiękną i niezwykle utalentowaną Martą Ręś.

Formacja w świecie muzyki tanecznej wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców bardzo charakterystycznymi wokalami, a także odmiennym stylem, który został przyjęty jeśli chodzi o brzmienia disco polo. Wokalista zespołu przygodę z muzyką rozpoczęła już jako mała dziewczynka, dokładnie w wieku trzech lat.

Natomiast Paweł, nieco później. Artysta miał 16 lat, gdy po raz pierwszy zagrał swoją pierwszą imprezę. Emocje były nie do opisania. W branży disco polo fani pokochali ich za szczery przekaz.

Ponadto artyści mają bardzo dobry kontakt z publicznością. Interakcja jest na najwyższym poziomie. Fani muzyki tanecznej kochają artystów, którzy są otwarci.

Joker Squad w ostatnim czasie nagrał piosenkę w nieco innym stylu. Utwór został zatytułowany „Witaminka”. Klimaty są bardziej zbliżone do rapu, niż disco polo. Jednakże trzeba przyzna, że efekt końcowy jest efektem wow.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Zgadzacie się z nami?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.