2024-03-07T08:30:00+01:00 Żona Dawida Narożnego na ustach wszystkich! Gwiazda wyznacza NOWE TRENDY w branży muzycznej?! Joanna Narożna, ikona disco polo, zachwyca w zmysłowej zielonej stylizacji. Jej urok i seksapil na nowych zdjęciach robią furorę https://disco-polo.info/uploads/news/joanna-narozna-znow-na-ustach-wszystkich-co-tym-razem-opublikowalajpg.jpg Disco-Polo.info

Żona Dawida Narożnego na ustach wszystkich! Gwiazda wyznacza NOWE TRENDY w branży muzycznej?!


Joanna Narożna, ikona disco polo, zachwyca w zmysłowej zielonej stylizacji. Jej urok i seksapil na nowych zdjęciach robią furorę

Autor: Adam Begier, 07 Marzec 2024  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/
Żona Dawida Narożnego na ustach wszystkich! Gwiazda wyznacza NOWE TRENDY w branży muzycznej?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
 2. Pilnie oddam gruz! Gwiazdy disco polo Daj to Głośniej podbijają Tym sieć! Fani "To najlepszy tytuł"
 3. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
Reklama

  Joanna Narożna, znana jako żona popularnego Dawida Narożnego, lidera zespołu "Piękni i Młodzi", znów zwraca uwagę fanów disco polo. Ostatnio opublikowała na swoim profilu Instagram zdjęcie w stylizacji w kolorze zieleni, która wyraźnie pokazuje jej zmysłowy i sensualny wizerunek. Joanna, będąca również DJ-ką w zespole swojego męża, znana jest ze swojego niezwykłego uroku i stylu, który przyciąga uwagę nie tylko fanów muzyki.

  Żona Dawida Narożnego na ustach wszystkich

  Joanna Narożna to nie tylko żona znanego artysty, ale również niezależna i urokliwa osobowość sceny disco polo. Jej najnowsza stylizacja podkreśla nie tylko jej piękno, ale również styl, który może wyznaczać nowe trendy w branży. Uśmiech i dekolt Joanny dodają jej wyglądowi wyjątkowego smaku, a stylizacja w kolorze zieleni przyciąga uwagę, będąc jednocześnie zmysłowa i niewinna. Zdjęcia tej stylizacji można zobaczyć na stronie disco-polo.info, gdzie fani mają okazję podziwiać jej wygląd.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Joanna Narożna, jako znana postać na scenie disco polo, wciąż fascynuje publiczność swoim wizerunkiem i talentem. Bycie DJ-ką w zespole "Piękni i Młodzi" oraz żoną Dawida Narożnego, daje jej wyjątkową pozycję w branży, którą wykorzystuje, by inspirować i przyciągać uwagę fanów. Jej wpływ na styl i mode w świecie disco polo jest niezaprzeczalny, a jej najnowsza stylizacja jest tego doskonałym przykładem.

  Zobacz również: Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Pozytywka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Andre podbija świat disco polo nowym hitem! Tak powinno brzmieć prawdziwe disco polo
  2. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
  3. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
  4. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!
  5. Zespół Czadu w wielkim hicie z lat .90! Zaskakujące brzmienie w nowej wersji!
  6. Nowa premiera Karolcii – "Zamieniam Ból na Miłość" już dostępna!
  7. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
  8. Zespół Diadem powraca z nowym utworem 'Loty'. Czy dorówna hitowi 'Samoloty'? NA PEWNO!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie