2024-04-17T18:05:00+02:00 Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"! Nowy singiel Kordiana 'Jesteś jak wiosna" podbije listy przebojów?! Połączenie disco polo, folku i góralskich klimatów w kolorowym teledysku https://disco-polo.info/uploads/news/kordian-z-nowym-singlem-jestes-jak-wiosnajpg.jpg Disco-Polo.info

Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!


Nowy singiel Kordiana 'Jesteś jak wiosna" podbije listy przebojów?! Połączenie disco polo, folku i góralskich klimatów w kolorowym teledysku

Autor: Adam Begier, 17 Kwiecień 2024  18:05
Źródło zdjęć: facebook.com/kordian.cieslik
Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kobiety marzą o takiej sylwetce?!Królowa Latino Agbe zachwyca nowymi zdjęciami!
 2. Popularna gwiazda disco polo usuwa toksycznych ludzi ze swojego otoczenia! Padły mocne słowa!
 3. Zdjęcie bez Koszulki Loverboya z Basenu na Kanarach Podbija Internet
Reklama

  Kordian, czyli prywatnie Wacław Cieślik, nie zwalnia tempa. Jego najnowsze dzieło muzyczne, singiel pt. "Jesteś jak wiosna" podbije listy przebojów?! 

  Urokliwe połączenie stylów - Kordian jak zwykle zaskakuje swoich fanów

  Nowy singiel Kordiana to prawdziwa uczta dla miłośników disco polo. Artysta, znany ze swojej zdolności do łączenia różnorodnych brzmień, nie zawodzi również tym razem. "Jesteś jak wiosna" to kompozycja, która łączy w sobie elementy folku, disco polo oraz góralskich klimatów, tworząc unikalne i niezapomniane brzmienie.

  Teledysk, który towarzyszy singlowi, zapowiada się równie kolorowo i barwnie. Już kilka zdjęć z planu teledysku, które pojawiły się w mediach społecznościowych, wzbudziło zainteresowanie i pozytywne reakcje fanów. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wizualna uczta, pełna energii i żywych barw, doskonale oddająca atmosferę utworu.

  Kordian, jako doświadczony artysta sceny disco polo, zawsze stara się dostarczać swoim fanom nie tylko znakomite brzmienia, ale i niezapomniane wrażenia wizualne. W produkcji "Jesteś jak wiosna" fani mogą spodziewać się festiwalu barw i emocji, co jest charakterystyczne dla tego gatunku muzycznego.

  Premiera teledysku i singla "Jesteś jak wiosna" nie tylko umili nadchodzący początek maja, ale również zwiastuje dalsze kreatywne eksploracje Kordiana w świecie muzyki. Czy nowa produkcja przyniesie kolejne hitowe brzmienia na listy przebojów? Premierę zaplanowano na początek maja. Zapowiada się więc ekscytujący czas dla fanów Kordiana i wszystkich entuzjastów disco polo. Nie przegapcie premiery!

  Reklama

  Kordian - Jeszcze Raz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy Album Andre: "Miłość Bóg nam dał" już dostępny!
  2. Stracili pracę?! Sławomir i Kajra odchodzą z TVP! Zaskakująca zmiana w show "Tak to leciało!"
  3. Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie! Remix THR!LL przemienia "Sama wybrałam" w hit parkietów!
  4. "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności
  5. Czy 'Różyczka' TALIPA & PANA MARECZKA pobije popularność 'Bombelka'? Nowy hit disco polo już jest!
  6. "Ciebie chce całować" – Hit Energy Girls w Nowej Klubowej Odsłonie
  7. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
  8. Zaskakujący duet na scenie disco polo: Sławomir Świerzyński i Elwira Mejk w wielkim HICIE sprzed lat! Wasi rodzice i dziadkowie go kochają!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie