Reklama
Polecamy


Reklama

Jej figura jest idealna! Popularna wokalistka disco polo to najbardziej wysportowana artystka?

2020-03-22T20:20:00+01:00 Jej figura jest idealna! Popularna wokalistka disco polo to najbardziej wysportowana artystka? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/to-najpiekniejsza-wokalistka-disco-polo-z-najlepsza-figura-1584730422.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka i liderka grupy jest niezaprzeczalnie najbardziej wysportowaną artystką w branży disco polo

Reklama

Nie ma wątpliwości, że to właśnie Paulina z zespołu Energy Girls jest jedną z bardziej wysportowanych artystek ze świata muzyki disco polo.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w wyzywającej sukience! Wiatr odsłonił jej okolice bikini!

Formacja Energy Girls jest jedną z topowych formacji młodego pokolenia. Zespół słynie między innymi z takich kawałków, jak „Skimno” , „Bo Ty mnie pokochałeś” i „Po co”.

Ostatnio w okresie kwarantanny można zauważyć, że Paulina, która jest liderką i wokalistką zespołu Energy Girls - Bardzo aktywnie spędza ten czas. Dla niektórych może wydawać się to niewykonalne, żeby ćwiczyć poza siłownią, ale wokalistka disco polo każdego dnia pokazuje i udowadnia, że dla chcącego - nic trudnego.

Zdjęcia, jakie Paulina publikuje u siebie na prywatnym koncie Instagramowym, nakłaniają do aktywności fizycznej. Paulina na pewno dla wielu osób jest ogromną motywacją. Warto przeznaczyć ten czas na ćwiczenia, bo efekty po upływie kwarantanny na pewno będą spektakularne, wystarczy spojrzeć na Paulinę z Energy Girls.

Wokalistka i liderka grupy jest niezaprzeczalnie najbardziej wysportowaną artystką w branży disco polo. Prawda, że ma idealną figurę? Najlepszą w branży disco polo? 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.