Reklama
Polecamy


Reklama

„Jej czarne oczy” po latach nadal hitem! Posłuchajcie piosenki wykonanej na żywo! | VIDEO

2018-05-27T14:52:00+02:00 „Jej czarne oczy” po latach nadal hitem! Posłuchajcie piosenki wykonanej na żywo! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/jej-czarne-oczy-po-latach-nadal-hitem-posluchajcie-piosenki-wykonanej-na-zywo-video-1527425570.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Radio Złote Przeboje gościło ostatnimi czasy Ivana Komarenko. Wokalista zaśpiewał swój hit. Jak wyszło?

Reklama

Bez wątpienia utwór „Jej czarne oczy” to taka piosenka, której nie można nie znać. Utwór, który znalazł się na wydanej w 2004 płycie pod taką samą nazwą podbił serca Polaków. Przez wiele lat nucony i grany na wielu imprezach święcił triumfy wśród słuchaczy. Pomimo odejścia wokalisty Ivana z zespołu, piosenka nadal często jest przez niego wykonywana.

W rozgłośni Złote Przeboje Ivan Komarenko zaśpiewał całość swojego utworu przy akompaniamencie pianina cyfrowego. Musimy przyznać, że pomimo upływu lat, piosenka nadal brzmi świetnie! Ivan jak widać jest w formie i pomimo rozwiązania formacji „Ivan i Delfin” piosenka jest tym, co pozostaje wspaniałym wspomnieniem.

Posłuchajcie sami, jak Ivan Komarenko poradził sobie z odśpiewaniem na żywo tego utworu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
  2. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  3. Magda Narożna i Tede! Wokalistka disco polo udostępniła wymowne zdjęcie z gwiazdą rapu!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.