Reklama


Reklama

Jeden z bardziej utalentowanych wokalistów disco polo zachwycił internautów!

2019-09-02T15:30:00+02:00 Jeden z bardziej utalentowanych wokalistów disco polo zachwycił internautów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/jeden-z-bardziej-utalentowanych-wokalistow-disco-polo-zachwycil-internautow-1567354549.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Podoba wam się wokal Arka Kopaczewskiego?

Reklama

Arek Kopaczewski rozkochał w sobie tłumy fanów muzyki tanecznej! Świat disco polo kryje w sobie wiele talentów i twarzy. Jednym z takich wykonawców, którzy pokazali już nieraz, że stać ich na wiele, jest Arek Kopaczewski.

Zobacz również: Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!

Artysta w branży muzycznej jest doskonale wszystkim znany z takich przebojów, jak „A ja tęsknie” , „Piękna dziewczyno” , „Pierwszy pocałunek” , „Ona kocha mnie” czy też „Malowane usta”.

Trzeba przyznać, że wokalista ma bardzo charakterystyczną barwę głosu. W momencie, gdy pojawia się na scenie, to fanki zaczynają piszczeć z radości.

Arek ma wiele szczęścia, bo odnalazł swoją drogę w życiu. Bez wątpienia jest to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu.

Niedawno wokalista wyszedł bliżej ludzi i zszedł ze sceny! Arek zaczął śpiewać sam z siebie na ulicy. Tym samym rozwiał wszelkie wątpliwości i pokazał, że potrafi doskonale śpiewać i to, co słyszymy na koncertach, to nie jest playback.

Podoba wam się wokal Arka Kopaczewskiego?

Zobacz również: Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.