2024-01-04T08:30:00+01:00 Jakub Urbański z Playboys i jego żona Ewelina w tanecznym duecie – Zobacz ich gorący taniec! | VIDEO Jakub Urbański z Playboys i żona Ewelina tańczą na TikToku. Zobacz ich energetyczny taniec pełen harmonii i radości, inspirujący fanów disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/jakub-urbanski-z-playboys-i-jego-zona-ewelina-w-tanecznym-dueciejpg.jpg Disco-Polo.info

Jakub Urbański z Playboys i jego żona Ewelina w tanecznym duecie – Zobacz ich gorący taniec! | VIDEO


Jakub Urbański z Playboys i żona Ewelina tańczą na TikToku. Zobacz ich energetyczny taniec pełen harmonii i radości, inspirujący fanów disco polo

Autor: Adam Begier, 04 Styczeń 2024  08:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Jakub Urbański z Playboys i jego żona Ewelina w tanecznym duecie – Zobacz ich gorący taniec! | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
 2. Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO
 3. Magda Niewińska powraca z nowością! "Mam tylko Ciebie"! Skoczna premiera disco polo!
Reklama

  W świecie muzyki disco polo nieustannie czai się coś więcej niż tylko rytmiczne melodie i chwytliwe refreny. Tym razem uwagę fanów i mediów przyciągnął lider popularnego zespołu Playboys, Jakub Urbański, prezentując swoje taneczne umiejętności w towarzystwie nie kogo innego, jak jego własnej żony – Eweliny. Na jego profilu na TikToku pojawiło się nagranie, które stało się viralem, zachwycając widzów nie tylko w Polsce.

  Disco polo od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a artyści tego gatunku coraz śmielej eksplorują świat mediów społecznościowych, by być bliżej swoich fanów. Jakub Urbański, lider Playboys, wykorzystuje platformę TikTok, aby pokazać nieco więcej ze swojego prywatnego życia, a także innych talentów poza muzycznych. Ostatnie nagranie, na którym widać jego taneczne umiejętności w parze z żoną, Eweliną, to doskonały przykład na to, jak artyści disco polo łączą życie prywatne z zawodowym, umacniając swoją pozycję w świecie show-biznesu.

  Taniec Kuby z Playboys i jego żony to hit

  Nagranie zamieszczone na TikToku szybko zyskało popularność, zbierając liczne pozytywne komentarze i reakcje. Widać na nim, jak Jakub i Ewelina Urbańscy tańczą w zgranym duecie, prezentując nie tylko swoje umiejętności taneczne, ale i wzajemną chemię. Ich taniec, pełen energii i harmonii, jest dowodem na to, że disco polo to nie tylko muzyka, ale i styl życia, w którym radość, zabawa i miłość odgrywają kluczowe role.

  To, co robi na wideo wrażenie, to nie tylko technika taneczna, ale również naturalność i radość, jaką para wydaje się dzielić. Jakub i Ewelina Urbańscy, tańcząc razem, pokazują, że disco polo jest muzyką łączącą pokolenia i różne środowiska, a także inspirującą do wspólnej zabawy i wyrażania emocji.

  Reklama

  PLAYBOYS - TAK PIĘKNIE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nie lada gratka dla fanów Zenka Martyniuka i Akcent! HIT "Oj Ne ne ne" trafił do sieci w klubowej wersji! Jak brzmi?!
  2. Nowy hit od Swing3r: "Tu i Teraz" w gorącym klimacie latino – zobacz teledysk z piękną blondynką!
  3. Mega nowość: Kinga Zawodnik zachwyca nową premierą "Zawodniczka"
  4. Ile lat ma Skolim? Dowiedz się na temat wieku i poznaj karierę Konrada Skolimowskiego
  5. Szok! Klaudia Zielińska i Detmi z platynową i złotą płytą - Sprawdź, jakie hity zdobyły te prestiżowe wyróżnienia!
  6. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
  7. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  8. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie