Reklama
Polecamy


Reklama

Jak przetrwać pandemię? Wokalista disco polo zdecydował się na moralizatorski materiał!

2020-05-07T16:36:00+02:00 Jak przetrwać pandemię? Wokalista disco polo zdecydował się na moralizatorski materiał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/jak-przetrwac-pandemie-odpowiedz-w-disco-polo-1588773203.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Formacja disco polo postanowiła stworzyć projekt , który pomoże wszystkim wiernym odbiorcom muzyki disco w pokonaniu „koronawirusowej” rzeczywistości

Reklama

Jak się okazuje, w muzyce disco polo możemy doszukiwać się wiele więcej niż szczęśliwej lub poranionej miłości, czy imprezowania. Niektórzy artyści potraktowali gatunek taneczny jako materiał moralizatorski, pomocny w pokonaniu pandemicznego strachu i bezradności.

Zobacz również: Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów

Formacja MR Sebii postanowiła stworzyć projekt , który pomoże wszystkim wiernym odbiorcom muzyki disco w pokonaniu „koronawirusowej” rzeczywistości. I choć piosenka dopiero się produkuje, to udało nam się dowiedzieć, jaki będzie jej mentalny wydźwięk. Otóż utwór ma namawiać do przezwyciężenia trudnego okresu uśmiechem.

Dodatkowo treść projektu, nawołuje słuchaczy do niepoddawania się, nawet jeżeli epidemia krzyżuje nam plany czy atakuje nasze zdrowie. Ciekawym aspektem całego przedsięwzięcia będzie teledysk w stylu lat 90-tych. Już dziś trzeba sobie powiedzieć, że bardzo intrygująca jest wizja artysty dotycząca tej realizacji.

Czy pandemiczne realia zostaną przeniesione w czasie? Jaka muzyka będzie towarzyszyć tej wyjątkowej produkcji? Pytań jest wiele, a my nie możemy doczekać się odpowiedzi. Jedno jest natomiast pewne...wszystkiego dowiemy się tuz po premierze, na którą wszyscy bardzo mocno liczymy.

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!
  2. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!
  3. Niesamowita niespodzianka od Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo podzielił się nową produkcją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.