Reklama
Polecamy


Reklama

Jack Sparrow Resto Bar - lokal syna króla disco polo świetnie prosperuje! Koniecznie zobacz

2018-03-27T20:07:00+02:00 Jack Sparrow Resto Bar - lokal syna króla disco polo świetnie prosperuje! Koniecznie zobacz https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/jack-sparrow-resto-bar-lokal-syna-krola-disco-polo-swietnie-prosperuje-koniecznie-zobacz-2-1522172849.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Jack Sparrow Pub, Roobi Shot
Reklama


Życie gwiazd

Syn Zenona Martyniuka, Daniel jest właścicielem jednego z najciekawszych miejsc w Białymstoku. Poznajcie Jack Sparrow Resto Bar.

Reklama

Pod koniec września 2017 roku w Białymstoku pojawił się nowy lokal. Jack Sparrow Resto Bar to wyjątkowe miejsce z niecodziennym właścicielem Danielem Martyniukiem (syn króla disco polo)

W dniu otwarcia pojawiło się mnóstwo znanych postaci m.in. Zenon Martyniuk, Jarek Rynkiewicz, Ryszard Warot, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski, przedstawiciele firmy GreenStar Music oraz bokser Dariusz Snarski

Po kilku miesiącach działania na rynku lokal ma się bardzo dobrze. Co jakiś czas można tam spotkać Zenona Martyniuka oraz inne gwiazdy muzyki disco polo.

Zachęcamy do lajkowania fanpage lokalu Jack Sparrow Resto Bar w serwisie Facebook. Lokal poleca ekipa disco-polo.info!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny gwiazdor disco polo obnażył swoją słabość! Internauci są w szoku!
  2. Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!
  3. Gorąca nowość właśnie wkracza na salony disco polo! Przepiękna wokalista oczaruje całą branżę?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.