Reklama


Reklama

Interwencja służb! Gwiazdy disco polo pokazały dramatyczne sceny!

2020-05-12T20:24:00+02:00 Interwencja służb! Gwiazdy disco polo pokazały dramatyczne sceny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/swietna-nowosc-od-zespolu-disco-polo-mocne-sceny-w-teledysku-1589205053.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Artyści pokazali sceny, które są dramatyczne, a jednocześnie tak ludzkie i towarzyszące wielu osobom

Reklama

Artyści disco polo coraz częściej prześcigają się w konkursie na najbardziej pomysłową muzykę i tekst. Taka muzyczna realizacja jest bardzo korzystna dla całej branży.

Zobacz również: Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!

Wykonawcy, dzięki zdrowej konkurencji, poniekąd zmuszeni są do wytężenia swoich umiejętności by powstały produkcje z najwyższej półki. Taką wyjątkową pomysłowością muzyczną, zaskoczył nas ostatnio zespół ForFame. Formacja opublikowała piosenkę pt. „Życie to wyścig”. Utwór oprócz doskonałej kompozycji melodyjnej, posiada świetną wizję myślową. Wykonawcy w przeboju, podjęli trudny temat przemijania i kruchości życia. 

Klip przedstawia sceny, które są dramatyczne, a jednocześnie tak ludzkie i towarzyszące wielu osobom. Ogromne słowa uznania trzeba skierować do twórców za ambitne podejście do muzyki i dołączonej do niej treści. Sam tytuł niesie ze sobą formę moralizatorską, a podkreślenie istoty życia w formie obrazowej, kieruje swoją mądrość do wielu osób, w szczególności młodych.

Z pewnością warto odpalić kawałek w serwisie YouTube, by rozkoszować się jego brzmieniem i wysoką wartością. Ta premiera to dość nieoczekiwane połączenie formy tanecznej z przepięknym i jakże mądrym przesłaniem. Znacie więcej utworów disco polo podejmujących tak poważne kwestie?

Zobacz również: Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!
  2. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!
  3. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.